• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam'in Yılbaşı İndirimleri Yarın Başlıyor!

Steam'in Yılbaşı İndirimleri Yarın Başlıyor!

0
0
0
0
0
Yine Steam'de bir indirim zamanı geldi çattı, binlerce oyunun farklı farklı indirimlerle bizi cezbedeği zaman kapımıza dayandı.
Steam artık dünyanın en büyük oyun satış platformu olduğunu biliyoruz. Birçok diğer rakiplerine göre çok daha iyi fiyatlarla karşımıza çıkan Valve, özellikle belli zamanlarda sunduğu indirimler ile cebimizde ne var ne yok boşaltmayı seviyor.

Daha geçtiğimiz günlerde yaptığı Kara Cuma indirimleri (Keşif İndirimleri) ardından yılın en büyük indirimlerinden biri olacak olan Yılbaşı indirimleri ile yeni yıla yepyeni oyunlarla merhaba deme zamanımız geldi.Yarın, yani 22 Aralık 2015 Salı günü TSİ 20:00'da başlayacak olan Yılbaşı İndirimleri'nde yine binlerce (tahmini 10.000'i bulabilir) oyunda farklı farklı indirimler uygulanacak ve yine cepte, kartta ne varsa hepsini alacak gibi duruyor. Popüler olan CS:GO, Fallout 4, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, H1Z1, DayZ, Call of Duty: Black Ops 3 ve daha nice oyunlara gelmesi beklenen indirimler ile neyi alsam hangisine son paramı versem diye kararsız olacaksınız.

Tam da ay sonuna gelmesi sebiyle pek bir oyun alamayacaksınız diye de üzülmeyin. 4 Ocak 2016 TSİ 20:00'a kadar da devam edecek olan bu indirim furyasında yılın ilk günlerinde elinize geçecek paralar ile de satın alımlara devam edebilirsiniz.Yani sonuç olarak eğer aklınızda bazı oyunları almak varsa bu yarından itibaren sizin için fırsat olabilir. Çünkü bir daha yaza kadar böylesine büyük bir indirim şenliği olmayacak.

Son olarak aynı şekilde bu tarihlere yakın zamanlarda Origin, Playstore, Apple App Store ve Google Play gibi mecralarda da benzer indirimler gelecektir. Onları da takip etmenizde yarar var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0