• Anasayfa
  • Oyun
  • Metal Gear Solid Serisi Steam'de İndirime Girdi!

Kojima'nın Efsanevi Metal Gear Solid Serisi Steam'de İndirime Girdi!

0
0
0
0
0
Steam'in klasikleşen hafta sonu indirimlerine bu hafta Hideo Kojima efsanesinin Metal Gear Solid serisi konuk oluyor.
Tartışmasız bir şekilde dünyanın en iyi oyun yapımcılarında başı çekenlerden olan Hideo Kojima, tüm dünyaya Metal Gear Solid gibi muhteşem bir seriyi sunmuş, oyun zevki konusunda dolu dolu aksiyona sahip bir oyunda dahi hikayenin de ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermişti.

Konami ile beraber yürüttükleri Metal Gear Solid serisinde bildiğiniz gibi yaşanan sorunlar noktasında Konami ile anlaşmayı bitirerek kendi firmasını kuran Kojima, artık MGS serisine de kendi tarafından noktayı koymuştu.Şimdi ise bu sevilen ve harbiden çok iyi olan serinin bazı oyunları Steam'de hafta sonu indirimleri paketi olarak sunuluyor. Geçtiğimiz seneki oyun ödüllerinde birçok ödüle sahip olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ve Metal Gear Solid V: Ground Zeroes başta olmak üzere iki yapıma daha yer verilen indirimleri kaçırmamak gerek diye düşünüyorum.
 

 Steam Metal Gear Solid Franchise Hafta Sonu İndirimleri


Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - 38.50TL (%30 İndirim)
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - 7.75TL (%75 İndirim)
Metal Gear Online: All Appeal Pack - 17.60TL
Metal Gear Rising: Revengeance - 12.25TL (%75 İndirim)
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Costume & Tack Pack - 10TL

Eğer bu indirimler ilginizi çekiyorsa buradaki bağlantıdan indirim sayfasına giderek dilediğinizi satın alabilirsiniz. İndirimlerin 30 Haziran Pazartesi TSİ 20:00'a kadar geçerli olduğunu unutmayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0