Steam Yaz İndirimleri Başladı!

0
0
0
0
0
Steam'in efsanevi indirim dönemlerinden "Steam Yaz İndirimleri" bugün başladı! 11-21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek irili ufaklı indirimlere başlar başlamaz ilgi büyük oldu.
Steam'in dönem dönem karşımıza çıkan ve birçoğumuzun "Başlasa da oyun alsak" dediğimiz Steam indirimleri döneminin yaz ayağı olan "Steam Yaz İndirimleri" başladı!

11-21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek binlerce oyunun birçok oranlarda indirime tabi tutulduğu bu efsanevi dönem başlar başlamaz ilgi büyük oldu.Grand Theft Auto, Sniper Elite, Metro, Darksiders gibi büyük ilgi gören oyun serileri ve neredeyse her indirim döneminde rastladığımız Valve oyun paketi gibi önemli oyunlara gelen indirimlerden şu anda Counter Strike: Global Offensive oyununun %50 indirim ile 12TL olması ile en fazla ilgi gören oyun olarak dikkat çekiyor.Ayrıca Monster adındaki yaz oyununu oynayıp çeşitli hedefleri başararak ekstra ve size özel indirim paketlerine de sahip olabileceğiniz Steam Yaz İndirimleri'ne buradaki bağlantı üzerinden ulaşarak bütçenize göre birçok oyunu satın alabilirsiniz.

Ama önce sizleri uyarmak gerek, eğer birikmiş bir paranız var ise oyun satın almaya başladıktan sonra duramıyorsunuz. Tercübe ile sabittir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0