• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yaz İndirimleri'nde 107 VR Oyunu İndirime Girdi

Steam Yaz İndirimleri'nde 107 VR Oyunu İndirime Girdi

0
0
0
0
0
Dünya'nın en büyük dijital oyun mağazası Steam'de Yaz İndirimleri kapsamında 107 adet birbirinden eğlenceli sanal gerçeklik (VR) oyunu indirime girdi.
Bir süredir mobil cihazlardaki sanal gerçeklik çözümleri hayatımızdayken artık Oculus Rift gibi profesyonel sanal gerçeklik gözlüklerinin de tüketiciye sunulmasıyla sanal gerçeklik endüstrisi hızla gelişmeye devam ediyor. Artık hem amatör hem de profesyonel binlerce geliştiricinin oyunlar ve diğer multimedya içerikleri geliştirdiği sanal gerçeklik platformu için dijital oyun mağazası Steam, Yaz İndirimleri kapsamında toplam 107 popüler VR oyununda indirim yaptı.

Bilgisayara bağlanarak kullanılan üst düzey sanal gerçeklik gözlükleri HTC Vive ve Oculus Rift için Steam'de satışa sunulan VR oyunlarını kapsayan indirimle her iki platform için toplam 107 VR oyunu 4 Temmuz 2016 tarihine kadar Steam Yaz İndirimleri kapsamında indirimde kalacak. Eğer bu iki sanal gerçeklik gözlüğünden birine sahipseniz bu indirimi kaçırmayın!İndirim yapılan oyunların sayısının fazla olması sizde oyunların kalitesiz ve basit oyunlar olduğu algısını yaratmasın. İndirim yapılan oyunlar arasında VR kullanıcılarının bugüne kadar en iyi hikâye ve grafiklere sahip olarak değerlendirdiği onlarca oyun bulunuyor. Örneğin Oculus Rift platformu için sevilen araba yarışı oyunu Project Cars'ta %50, yılın en iyi VR oyunu seçilen Elite Dangerous'ta %33 ve Titans of Space'te %15 indirim yapılıyor.

HTC Vive sanal gerçeklik kiti için olan oyunlardaysa Vanishing Realms'te %20, Hover Junkers'ta %30 ve The Gallery: Episode 1'de %20 indirim oyunseverlerin dikkatini çekiyor.

Sanal gerçeklik oyunları için yapılan indirimlerin bugün itibariyle başladığını ve diğer oyun indirimlerinden bağımsız olarak 4 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini tekrar hatırlatalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0