• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (10. Gün)

Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (10. Gün)

0
0
0
0
0
Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (10. Gün)
Steam'in meşhur yaz indirimlerinin bitmesine son bir gün kala sondan bir önceki listemizi de sizlerle buluşturuyoruz.
Uzun süredir beklediğimiz Steam yaz indirimleri geldi, hatta geçiyor bile. Yarın 20:00'da sona erecek olan Steam Yaz Piknik İndirimlerinde şimdiye kadar geçen 9 günde sizlere ayrı ayrı 5er oyun önerdiğimiz listemizde sondan bir önceki sıraya geldik.

Şimdiki listemizde de hem oyunların popülaritesine hem de fiyatlarına bakarak hazırladığımız seçmece oyunlardan yine sizlere 5 tane öneriyoruz. Ayrıca sizin de önerileriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

İşte onuncu gün için önerdiğimiz 5 oyun;

 

 Morphine - 1,20TL (%80 İndirim)

 
Türk geliştiricilerimizden Kerim Kumbasar'ın tek başına yaptığı korku/gerilim temalı oyun olan Morphine'in şanı o kadar yürüdü ki, dünyaca ünlü YouTuber PewDiePie bile bu oyunu oynamıştı. Konuı olarak "Hayatı boyunca birileri tarafından dışlanan, hırpalanan, içine kapanık kendi ütopyasında yaşayan 18 yaşında lise son öğrencisi bir genci canlandırıyor" olacağımız yapıma gözünüz kapalı bir şekilde 1,20TL'yi vermenizi şiddetle öneriyoruz.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Hitman Collection - 14,75TL (%75 İndirim)

 
Hitman ya da Agent 47 efsanesinin son oyunu dışında tüm yapımlarını içeren bu güzel paket, oldukça uygun fiyatlı olunca kaçırmamak gerekli. Bizim gizlilik manyağı kel abimiz ile görevleri yapmanın ayrı bir zevkini çıkaracağınız bu koleksiyon ile daha hiç oynamamışlar sıfırdan Hitman'in tanıdını alacakken, oynamış olanlar için de bir retro fıtsatı ortaya çıkıyor. Ayrıca tüm DLC paketleri de haliyle bu bundle içinde bulunuyor.

Oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Arma III - 49,99TL (%50 İndirim)

 
Belki de dünyanın en çok modlanmış savaş oyunu olan Arma III'ü satın aldığınızda Garry's Mod'dan bile fazla modlar ile mükemmel bir aksiyon ile eğlence deneyimi yaşamanız %100 ihtimal. Oyunda çok çeşit tank, helikopter, zırhlı araç, sivil araç, deniz araçları da olunca deymeyin keyfinize. Oyunun çıkalı birkaç sene olmasına rağmen hala rağbet görmesinin sebebi de bu muhteşem modlar olduğunu hatırlatalım.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 American Truck Simulator - 47,20TL (%20 İndirim)

 
Euro Truck Simulator 2 ile dünyayı kasıp kavuran SCS Software'in yepyeni oyunu olan American Truck Simulator, sizi artık Avrupa yerine kamyonların, tırların harman olduğu Amerika'ya götürüyor. Ülkeler yerine haritalanma konusunda ciddi uğraşlar verilmiş eyaletler arası takılacağınız yapım, ETS 2'nin zevkini katlayacağı kesin. Ya bir de nedense Avrupa'daki yollar dışında Amerikan yolları daha bir hoş gibi bu tarz simülasyon oyunları için.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Black Mesa - 12,40TL (%60 İndirim)

 
Half-Life gibi bir efsanenin hala 3. oyunu gelmedi, görünüşe göre de geleceği yok. Fakat tamamen yeni oyunmuş gibi yeni nesil muhteşem grafikler ile Half-Life'a bir geri dönüş yapmak isterseniz Black Mesa sizleri bekliyor. Valve'den gerekli izinleri alarak Half-Life'ı baştan yaratan Crowbar Collective ekibinin efsanevi ürünü Black Mesa'yı Half Life'ı bilen, bilmeyen, oynamış olan, adını yeni duymuş olan kim varsa oynamalı.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.


Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (Geçtiğimiz Günler) : 1. Gün / 2. Gün / 3. Gün / 4. Gün / 5. Gün / 6. Gün / 7. Gün / 8. Gün / 9. Gün 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0