• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (5. Gün)

Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (5. Gün)

1
0
0
0
0
Steam'in 4 Temmuz akşamına kadar devam edecek olan indirim şenliğinde 5. gün ile devam ediyoruz.
Steam'in meşhur yaz indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Binlerce oyunun indirimde sunulduğu bu şenlikte biz de sizlere oyun seçiminde bir katkımız olur belki diye oyun önerilerimize de 5. günde devam ediyoruz. (Reklam falan diyenleriniz varmış gençler, valla biz de isterdik para falan alalım Gabe'den de bu ara hepimizi sömürmek ile meşgul olduğu için reklam yok, onu bir belirtelim)

Fiyatlar konusundan fazla uçmanıza gerek kalmadan ayarlamaya çalıştığımız oyunlarda yeni çıkan ve indirimdeki oyunlara da yer vermeye devam edeceğiz. Bakalım bu hafta neler var;

İşte beşinci gün için önerdiğimiz 5 oyun;
 

 Football Manager 2016 - 34TL (%66 İndirim)
Menajerlik denildiğinde günümüzde tek geçeceğimiz Football Manager serisinin son ürünü FM 2016, geçmiş serilerine göre getirdiği birçok yenilik ile ön plana çıkıyor. Tam manasıyla bir teknik direktör havasında istediğiniz takımı zorlu lig, sakatlık şartlarında yönetmek, transfer sezonlarında ise dikkatli davranmalısınız. Özellikle tuttuğunuz takımın teknik direktöründen memnun değilseniz burada dümeni ele geçirip takımınızın yapması gerekenleri bizzat kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Outlast - 7,75TL (%75 İndirim)

 


Son dönemlerde 2.si geleceği için bir heyecanlı olduğumuz Outlast, son dönemlerin en beğenilen korku temalı oyunların belki de başında geliyor diyebiliriz. Karanlık bir ortamda sizi korkudan hop oturtup hop kaldırtacak oyunu oynarken yakınınızda değerli eşya bulundurmamanızı öneriyoruz. Bir anda ödünüz patlarken yanlışlıkla o eşyanızı da düşürme / fırlatma olasılığınız yüksek.
 
Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Wolfenstein: The New Order - 44,50TL (%50 İndirim)

 


2000'li yılların başında oldukça sevilen Wolfenstein gibi bir efsanenin yeniden sahne aldığı The New Order, günümüzde mutlaka oynanması gereken oyunlardan biri. Hem gerilim unsurları, hem sağlam aksiyonu ile bir FPS'de ne ararsanız bulabileceğiniz yapımı kaçırmayın.
 
Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Far Cry Primal - 97,50TL (%35 İndirim)

 


İlk olarak meşhur firma Crytek'ten çıkan, ardından Ubisoft'a satılarak devam ettirilen seri bu sefer bambaşka bir yere geliyor. Eski çağlarda taşla sopayla takılacağınız, dev hayvanlar ile kapışıp kabileler ile uğraşacağınız yapım, bir kesim için en iyi Far Cry deneyimi sunarken, bir diğer kesim tarafından eleştirildiğini de belirtmek gerek. Fakat şahsen oldukça sevdim ve tavsiye ediyorum (ki buraya koyduk yani :D)
 
Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
 

 Valve Complete Pack (19 Oyun) - 53,56TL (%85 İndirim)
Günümüzde her ne kadar gençlerin ilgisi Counter Strike: Global Offensive'de olsa da Valve gibi bir firmada 90-00 yıllarına damgasını vuran birçok oyun da bulunuyor. Bir kere Half Life diye bir efsanemiz var. Yani CS:GO bana yetmez der, Valve'in tüm deneyimlerini doyasıya yaşamak isterseniz bu efsanevi paketi alarak mükemmel bir retro deneyimi yaşayabilirsiniz. Hani bunlardan birini oynamadıysanız bile hepsini teker teker oynamak gerekli.

Paketteki Oyunlar: Counter Strike: Global Offensive, Portal, Portal 2, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Half Life, Half Life 1: Source, Half Life: Blue Shift, Half Life: Opposing Force, Half Life 2, Half Life 2: Episode 1, Half Life 2: Episode 2, Counter Strike: Source, Counter Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Day of Defeat: Source, Team Fortress Classic, Deathmatch Classic, Ricochet

Pakete buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0