• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (6. Gün)

Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (6. Gün)

0
0
0
0
0
Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (6. Gün)
Steam'in 4 Temmuz'a kadar sürecek olan indirim şöleninde 6. gün için hazırladığımız oyun önerilerimiz devam ediyor.
Steam'in düzenlediği ve binlerce oyunda yapılan indirim kuşağının 2016 ayağı "Steam Yaz Piknik İndirimleri" olarak devam ediyor. Webtekno olarak sizlere sunduğumuz her gün 5 oyun önerisinde de 6. güne gelmiş bulunmaktayız.

Yine birbirinden güzel ve indirimlerin kaçırılmaması gereken oyunlarda hem fiyat avantajına hem de oyunların popülaritesine göre sizlere öneriler sunmaya devam edeceğiz. Bakalım 6. gün için hangi oyunları sizlere öneriyoruz.

İşte altıncı gün için önerdiğimiz 5 oyun;
 

 Life is Strange - 4TL (%60 İndirim)

 
Son zamanlarda oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan biri olan Life is Strange, tam bir film havasında geçen ve zamanı geri sarabilme gibi özel yeteneği olan Max'i konu alıyor. Oyundaki her kararınızın gidişatı etkilediği muhteşem bir yapım olan Life is Strange'i daha oynamamış iseniz kesinlikle kaçırmayın.

Oyuna buradan ulaşabilir, dilerseniz tüm bölümlerini 15.50TL'ye aynı bağlantıdan satın alabilirsiniz.

 

 Euro Truck Simulator 2 - 11,70TL (%70 İndirim)

 
SCS Software tarafından çıkarılan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunu olarak yerini sağlama almış olan Euro Truck Simulator 2, gelen birçok mod ve DLC paketleri ile coşmaya devam ediyor. Aynı zamanda resmi olmayan Multiplayer desteği ile daha da eğlence katılan oyun, tır simülasyonu olarak ilk akla gelen oyunlardan biri oldu. Eğer şoförlüğü seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun tüm DLC paketleri dahil olacak şekilde 35,70TL'ye satın alabilirsiniz.

 

 Elite Dangerous - 50,24TL (%33 İndirim)

 
Dünyadaki insanlığın en çok merak ettiği şeylerin başında gelen uzayı konu alan Elite Dangerous, mümkün olduğunda gerçek uzay haritalaması ile dikkat çekiyor. Bir uzay gemisi sahibi olarak çeşitli görevler ve uzay madenciliği yapacağınız oyunun sanal gerçeklikteki tadı çok başka ve muhteşem olduğunu hatırlatalım. Fiyatı biraz yüksek kalabilir ancak değeceğini unutmayın.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada birçok yeniliğin geldiği Horizons ek paketi ve diğer DLC'ler ile beraber satın almak istiyorsanız 100,49TL'lik paketi satın alabilirsiniz.

 

 SOMA - 24,50TL (%50 İndirim)

 
Oyunu ilk duyduğunuzda aklınıza büyük ihtimalle yaşanan facia ile fazlasıyla üzüldüğümüz Manisa/Soma gelecektir. Fakat oyunun bunun ile alakası yok. Bir bilim-kurgu temalı korku oyunu olan SOMA'yı, korku severlerin kesinlikle oynaması gerektiğini altını çizerek belirtmek isterim. Sizi sağlam bir şekilde gerim gerim gerecek yapımı kaçırmayın.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 H1Z1 - 20,15TL (%35 İndirim)

 
İlk duyurulduğundan bu yana milyonlarca kişi tarafından oynanan ve geçtiğimiz aylarda single modunun Just Survive, multiplayer modunun ise King of the Kill şeklinde adlandırıldığı yapım, aradan uzunca bir zaman geçmesine rağmen hala Erken Erişim oyunu olması sebebiyle can sıkabilir. Hala bazı hataların olduğu, hilecilerin tek tük de olsa karşınıza çıkabildiği oyun, ülkemizde de oldukça popüler.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (Geçtiğimiz Günler) : 1. Gün / 2. Gün / 3. Gün / 4. Gün / 5. Gün
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0