• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (7. Gün)

Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (7. Gün)

0
0
0
0
0
Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (7. Gün)
Steam'in Yaz Piknik İndirimi şenliği devam ediyor.
Tekrar merhaba arkadaşlar. Steam'in geleneksel yaz indirimi olan ve bu seneki adıyla Yaz Piknik İndirimi adı verilen şöleninde 7. güne geldik. Şimdiye kadar 30 farklı oyun önerdiğimiz listelerimizde şimdi de 7. gün için sizlere önerilerimize devam ediyoruz.

Genel olarak tepkilerinizin olumlu olması sebebiyle devam edilen bu çalışmada bakalım bu 7. gündeki 5 oyunumuzda neler olacak. Ayrıca sizin de önerileriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

İşte yedinci gün için önerdiğimiz 5 oyun;
 

 The Evil Within - 44,50TL (%50 İndirim)

 
Son dönemlerin en sağlam korku/gerilim temalı oyunlarından olan The Evil Within, Tango Gameworks'ün ve dağıtımcısı Bethesda'nın başyapıtlarından biri haline geldi bile. İlk 3 bölümü içeren demosunun da ücretsizolduğu The Evil Within'i korkmayı seven oyunculardan oynamayan varsa yazık etmiş olur. Adamlar yapmış abi.

Oyuna buradan erişebilirsiniz. Diğer ek paketleri dahil bundle olarak ise 72TL'den satıldığını belirtelim.

 

 Sleeping Dogs: Definitive Edition - 22,25TL (%75 İndirim)

 
İlk çıktığında GTA gibi olması sebebiyle eleştiri oklarını üzerine çekmiş olsa da genel manada oynayanların büyük çoğunluğunun fazlasıyla sevdiği Sleeping Dogs, Definitive Edition altında çok daha iyi grafikler ile tekrar karşımıza geldi. GTA Hong Kong olarak da düşünebileceğimiz oyun, fazlasıyla eğlenceli ve aksiyon dolu. Eğer şimdiye kadar oynamamış iseniz çok daha iyi görüntü kalitesi ile bu versiyonunu satın alabilirsiniz. En büyük artısı da bu pakette tüm DLC'ler de dahil.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Alien: Isolation - 18,75 (%75 İndirim)

 
2014 yılında fazlasıyla dikkat çeken bu yapım. Yine korku/gerilim ve gizlilik üzerine gelişen bir oyun. Yani hem sizi gerim gerim gerip, bolca korkuturken, sizin bu uzaylı yaratıklara çatır çutur dalma, girişme şansınız yok. Bu elemanlardan gizlenmeniz, sizin çevrenizde bulunduklarında ortamdan gıdım gıdım ayrılmanız gerekiyor. Oldukça iyi ve ödül üstüne ödül almış olan yapımı da kaçırmayın. 

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. 23,75TL'ye ise tüm ek paketlerin dahil olduğu versiyona sahip olabilirsiniz.

 

 Sid Meier's Civilization V - 12,25TL (%75 İndirim)

 
Efsanevi Civilization serisinin 6.sı duyurulmuşken bir anda tekrar hatırlanan Civilization V, belki de serinin en güzel versiyonu olarak dikkat çekiyor. İlk çağlardan bağlayıp son dönemdeki teknolojilere kadar milletinizi ve devletinizi geliştireceğiniz oyun, uzun saatler harcamanızı, iç ve dış politikanızı özenle seçmenizi gerektiren muhteşem bir strateji oyunu. Ardından gelen Beyond Eatrh bunun üzerine katamaması sebebiyle pek tutulmadı, ancak Age of Empires deneyimi yaşamış herkesin mutlaka oynaması gereken yapımlardan olması tartışmasız bir gerçek.

Oyuna buradan ulaşabilir, dilerseniz tüm paketlerini içeren versiyonunu 21,88TL'ye satın alarak daha geniş haritalara ve daha fazla millete sahip olabilirsiniz.

 

 Age of Emrpires II HD - 4,65tL (%85 İndirim)

 
Bundan yıllar önce kim strateji oyunu dese akla gelen Age of Empires serisinin en çok tutan versiyonu olan AoE II, geçtiğimiz yıllarda HD versiyonunun remastered olarak geri getirilmesiyle hepimizi heyecanlandırmıştı. Şimdi ise mis gibi fiyatıyla dikkat çeken AoE'yi oynamamış olanların %100 alması, oynamış ama HD'yi deneyimlememiş olanların ise mutlaka denemesini tavsiye ediyoruz. "Emrin?" "Yaparım"

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yeni DLC paketleri ile 11TL'ye de sahip olabileceğinizi hatırlatalım.


Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (Geçtiğimiz Günler) : 1. Gün / 2. Gün / 3. Gün / 4. Gün / 5. Gün / 6. Gün
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0