• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (9. Gün)

Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (9. Gün)

0
0
0
0
0
Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (9. Gün)
Steam'in Pazartesi günü sona erecek indirim furyasında bugün 9. günündeyiz.
Steam'in Yaz Piknik İndirimleri olarak olarak adlandırılan yaz dönemi indirim şenliğinde son hafta sonundayız. Pazartesi günü, yani 4 Temmuz 2016'da akşam saat 20:00'da sona erecek olan güncellemelerde fırsatı kaçılmamak için son günler.

Sizlerin olumlu tepkileri üzerine her gün binlerce indirim arasından seçtğimiz 5 popüler ve kısmen ucuz oyunları önermeye bugün de devam ediyoruz. Ayrıca sizin de önerileriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

İşte dokuzuncu gün için önerdiğimiz 5 oyun;

 

 Just Cause 3 - 44,50TL (%50 İndirim)

 
Bu yılın en dikkat çeken oyunlarından biri olan Just Cause serininin son oyunu JC 3, tam bir aksiyon manyakları için mükemmel bir oyun. GTA'nın bol aksiyonlu versiyonu olarak adlandırılabilecek Just Cause 3'te bu sefer Akdeniz bölgesinde takılıyoruz. Açık dünya ve GTA tarzı oyunları seven biriyseniz kesinlikle bu oyunu da kaçırmayın.

Oyuna buradan ulaşabilir, DLC paketlerinin dahil olduğu XL versiyonunu da 64TL'ye sahip olabilirsiniz.

 

 XCOM: Enemy Unknown Complete Pack - 15TL (%80 İndirim)

 
Buyun yeni versiyonu çıkan ve dünya genelinde fazlasıyla sevilen uzay stratejisi olan XCOM'un ilk versiyonu olan Enemy Unknown, oldukça uygun fiyatla satılmaya başladı. Eğer Civilization tarzı oyunlara meraklı iseniz sizlere bambaşka bir deneyim yaşatacak olan XCOM'u 2. oyununu almadan denemek gerektiğini belirtelim. Eğer bütçeniz varsa bu oyunun yanı sıra %40 indirimle XCOM 2'yi 131,40TL'ye buradan satın alabilirsiniz

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 Project Cars - 22,50TL (%50 İndirim)

 
Yarış oyunlarına bambaşka bir bakış açısı getiren Project Cars'ta farklı yarış tiplerinin yanı sıra simülasyona oldukça yakın hali sayesinde oldukça da zor. Grafik kalitesi olarak muhteşem olan oyunda DLC paketleri ile beraber muhteşem bir oyun deneyimi sunabiliyor. Hatta gerçeklik adına HTC Vive, Oculus Rift ve 12K Ultra HD gibi destekleri bulunan yapımda eğer cüzdanınız sağlam ise sanal gerçeklik gözlüğü, DLC paketleri ve direksiyon seti ile gerçekten bir pistte yarışıyor hissi yaşamanız kaçınılmaz.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm DLC'leri içeren GOTY versiyonuna da buradan 77,10TL'ye sahip olabilirsiniz.

 

 Dead Island Definitive Edition - 26,35TL (%15 İndirim)

 
Geçtiğimiz yılların en sevilen survival, yani hayatta kalma yapımlarından biri olan Dead Island'ın grafik olarak ciddi aşama kaydettirilen yeniden yapımı olan Definitive Edition, oldukça iyi grafikler ile aynı heyecanı size çok daha iyi bir biçimce sunuyor. Aksiyon, eğlence ve gerilimi bir arada tutan Dead Island, tüm DLC paketlerine de sahip olacak şekilde sunulmasıyla oldukça ekonomik bir fiyata sahip olduğu söylenebilir. Zombi oyunları furyasında ilk sıralarda olan Dead Island'ı böyle deneyimlemek ayrı bir güzel.

Oyuna buradan ulaşabilir, Definitive Koleksiyonunu 3 oyun barındıracak şekilde 54,46TL'ye buradan erişerek dilerseniz satın alabilirsiniz.
 

 Solarix - 10,54TL (%66 İndirim)

 
Türk firması olup Ankarada'da bulunan Pulsetense Games tarafından yaratılan Solarix, günümüzün Türk oyun yapımcılığı arasında en iyi oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Bilim-kurgu temalı bir gizlilik oyunu olan Solarix, indirim sonrasında kesinlikle satın alınıp firmaya destek olması gerektirecek bir güzelliğe sahip. Oynarken yer yer sizi gerebilecek olan Solarix, aldığı çok olumlu incelemeler ile ne kadar başarılı olduğunu da gösteriyor. Oyunda Türkçe desteğinin yanı sıra Türkçe dublaj bile bulunuyor.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.


Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun (Geçtiğimiz Günler) : 1. Gün / 2. Gün / 3. Gün / 4. Gün / 5. Gün / 6. Gün / 7. Gün / 8. Gün
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0