Steam’den Sevgililer Günü’ne Özel %75’lik Bombastik Bir İndirim Geldi!

0
0
0
0
0
Üzerinden birkaç gün geçmiş olsa da Sevgililer Günü’ne özel olarak bir kampanya düzenleyen Steam, birçok oyunda %75 oranında indirime gitti.
Sotede bekleyip ‘Önemli bir gün olsa da indirime gitsek’ diye düşündüğünü düşündüğüm Steam, %75’lik indirimle yine güzel bir kampanya başlattı. Üzerinden birkaç gün geçmiş olsa da ‘bize her gün Sevgililer Günü’ diyerek 20 Şubat’a kadar kampanyayı sürdürecek olan Steam, paketler halinde sunulan bazı oyunları da bu kampanyanın içerisine dahil etmiş.

Total War: ATTILA, Total War Master Collection Sept 2014 paketinde yer alan iki oyun (Total War™: ROME II - Emperor Edition ve Empire: Total War™), Company of Heroes 2: Master Collection paketinde ise toplam 5 oyuna indirim uygulayan Steam, oyun severleri adeta mest etti.“Sevişme, Savaş” sloganıyla duyurulan kampanya, adından da anlaşılacağı üzere savaş temalı oyunları kapsıyor. Total War: ATTILA’nın 80 TL’den 20 TL’ye, Company of Heroes 2’nin ise 59 TL’den 14.75 TL’ye düştüğü kampanyadaki tüm oyunların listesine şuradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0