• Anasayfa
  • Oyun
  • Strateji Zekanızı Ön Plana Çıkaran 5 Defans Oyunu

Strateji Zekanızı Ön Plana Çıkaran 5 Defans Oyunu

1
0
0
0
0
Herkes strateji zekasına çok güvenir ama er meydanına çıkmak sanıldığı kadar kolay değil. Hadi diyelim er meydanına çıktınız peki ya seri saldırılardan nasıl korunacaksınız ?
Hemen hemen herkes ucundan kıyısından oyun sektörünün içinde yer almıştır. Çoğu insan için oldukça etkili bir kafa dağıtma yöntemi olarak tercih edilen oyunlar yeri geldiğinde sevgilimizden, dostumuzdan hatta ailemizden bile ayrı kefeye koyuluyor.

Aklınıza gelebilecek her tarzda yapılmaları nedeniyle oldukça yaygın bir kitleye ulaşan oyunlar, son zamanlarda akıllı cihazların da egemenliğine almış durumda. Bu haberimizde, strateji zekanızı ön plana çıkaran 5 defans oyununu araştırdık. Eğer arşivinizde bu kategoride yer almasını istediğiniz oyunlar varsa buyrun yorumlara.   

 

 Kingdom Rush
Bu kategoride yer alan oyunlardan belki de en iyisi. Kingdom Rush için strateji zekasıyla eğlenceyi güzel bir şekilde harmanlayan defans oyunu desek herhalde abartmış olmayız. İlk çıktığı günden bu yana sıkılmadan oynadığımız oyunu ortalama 2,60 TL’den cihazınıza indirebilirsiniz.  
 
 indir

 

 Anomaly 2

                                                                                                                                                                                
İddialı grafiklere ve yüksek kaliteye sahip olan Anomaly 2, 2018 yılında Dünya’nın istila edilişinin ardından gelişen olayları konu alıyor. Oyunda kendi birliğinizi güçlendirebiliyor ve üst seviye robotlara dönüştürebiliyorsunuz. Oyunun fiyatı bakımından (9,80 TL) biraz tuzlu olsa da ortaya koyduğu eğlence ve heyecan ederinin hakkını veriyor.  
 
 indir

 

 Hills of Glory 3D2. Dünya Savaşı’nı konu alan oyunda tüfekler, bombalar, alev silahları ve hava saldırılarını kullanarak kendi mevzinizi korumanız gerekiyor. 21 farklı görevden oluşan oyunda, çeşitli ödül ve rütbeler kazanabilir ve savaş meydanlarının aranılan ismi olabilirsiniz. Oyun Windows Phone, iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak indirilebiliyor.  
   
 

 Throne Rush
Kalabalık ordular, yıkık kale duvarları, okçular ve etkileyici bir savaş ortamı. Ayrıca mobil oyunlara göre grafikleri oldukça başarılı. Tam bir vakit öldürme makinesi olan oyun Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak indirilebiliyor.
 
 indir

 

 Defense zone 2  
Savunma oyunlarını seven kullanıcılar için ilaç gibi gelecek olan bu oyunda, her şey sizin stratejinize bağlı. Farklı atmosfer ve ses efektleriyle başarılı bir çizgi yakalayan Defense Zone 2, Android ve Windows Phone platformlarında ücretsizken, iOS platformunda ortalama 10 TL gibi bir fiyatı var.
 


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0