• Anasayfa
  • Oyun
  • Street Fighter 5'in Hikaye Modlu DLC Paketi Satışa Çıktı

Street Fighter 5'in Hikaye Modlu DLC Paketi Satışa Çıktı

2
0
0
0
0
Street Fighter 5 oyunu için A Shadow Falls isimli DLC paketi satışa sunuldu. Yeni DLC hikaye modunu ve yeni karakterleri beraberinde getiriyor.
Dövüş oyunları içinde en sevilenlerden biri olan Street Fighter 5 ile ilgili bir süredir gelen yeni karakter haberleriyle birlikte oyun için yeni DLC (indirilebilir içerik) yayınlanacağı biliniyordu. Capcom sadece yeni karakter Ibuki'yi DLC'de sunmakla kalmadı, aynı zamanda yeni DLC paketiyle birlikte Street Fighter 5'e hikaye modu da getirdi.

Street Fighter 5 için bugüne kadar sunulan en kapsamlı DLC paketi A Shadow Falls'ı satan alan kullanıcılar 5 bölüm ve iki ayrı hikayeyi oynayabilecekler. Aynı zamanda serinin geri kalan karakterleri de bu DLC ile birlikte Street Fighter 5'e dahil olacak. DLC'nin hikaye modunun ortalama 4 saatlik bir oynanış süresi olduğu söyleniyor. Bugüne kadar PC ve PS4 platformları için yayınlanan Street Fighter 5'i satın alan yaklaşık 1.4 milyon oyuncunun DLC'lere de yoğun ilgi gösterdiği biliniyor.


 

 A Shadow Falls'ın Tanıtım Videosu

Street Fighter 5'in yeni ve en kapsamlı DLC paketi A Shadow Falls, Temmuz ayı itibariyle satışa sunulmuş durumda. Oyunun bu DLC paketi için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0