• Anasayfa
  • Oyun
  • Eylül'de Kendi Mario Bölümlerinizi Yapabileceksiniz!

Eylül'de Kendi Mario Bölümlerinizi Yapabileceksiniz!

0
0
0
0
0
Çocukluğumuzun efsanesi Mario'nun bölümlerini artık yeniden tasarlayabilir ve yeni bölümler yaratabilirsiniz. 
Hepimiz o 8 Bitlik kahramanın evreninde, prensesi kurtarmak için saatlerce didindik durduk. Evet efsane Super Mario'dan bahsediyorum. Fakat Nintendo oyunun kurallarını bizim için biraz esnetiyor.

Nintendo, Super Mario Maker ile oyuncularına efsane oyun Mario'yu kişileştirmemize olanak tanıyacak. Oyuncular tercihlerine göre klasik 8 bitlik versiyonda yahut gelişmiş 3D versiyonunda Super Mario Bros oyununun bölümlerini kişileştirebilirler.E3 2015 etkinliğinde Super Mario Maker aracı ile alakalı uzun bir önizleme gösteren Nintendo, NES için Super Mario Bros bölümlerinin ilk kişisel tasarımlarını gösterdi. (O eski tesisatçı Mario'dan eser yok şimdi) Ön izlemeye videodan göz atabilirsiniz.
 

Ayrıca artık Super Mario Maker'da Amiibo ile Mario'nuzu daha kişisel hale getirebilmeniz de artık mümkün. Mario'yu kişiselleştirmek için Amiibo'nuzu Amiibo entegrasyonu içeren cihazınıza okutmanız yeterli. Nintendo efsane 8 bitlik Mario için özel 8 bitlik bir Amiibo Mario'da ortaya çıkardı.11 Eylül 2015 tarihinde piyasaya sürülecek oyun için birçok kişinin sabırsızlandığını söylemek gerek. Oyunu beklemek istemeyenler için ise Nintendo bir güzellik yapıyor ve 17 Haziran tarihinde saat 16:00 ile 21:00 arasında ve 20 Haziran Cuma günü saat 17:00'a kadar özel bir demo satacak. Fakat bu demo en büyük 100 BestBuy şubesinde olacak. Ayrıca demolar yalnızca Amerika ve Canada'da satışa sunulacak. Nintendo'nun bu hamlesi acaba onu Sony ve Microsoft karşısındaki ezikliğini toparlayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0