• Anasayfa
  • Oyun
  • Super Mario Maker'ın En Zor Seviyesi 11.000 Denemede Geçildi

Super Mario Maker'ın En Zor Seviyesi 11.000 Denemede Geçildi

2
0
0
0
0
Super Mario Maker'ın En Zor Seviyesi 11.000 Denemede Geçildi
Super Mario oyunları serisinden Super Mario Maker'ın geçilemeyen en zor seviyesi, 11.000 deneme ardından sonunda geçilebildi.

Şu an dünyanın en büyük sektörlerinden birisi olarak kabul edilen oyun sektörünün en eski oyun serilerinden Super Mario serisi, dünyanın en çok bilinen ve şimdiye kadar en çok oynanmış oyunlarından birisi. Birçok farklı oyunu bulunan bu serinin araba yarışından klasik atari oyununa kadar farklı oyun türleri mevcut. Bu oyunlardan birisi olan ve zor bölümlerinden dolayı çoğu oyuncunun dikkatini çeken Super Mario Maker, birçok oyuncunun konsollarının kolunu kırmasına neden olan zor ve sinir edici seviyelerden birisine sahip.

Super Mario World'ün en zor seviyelerine meydan okuması ve başarması ile bilinen ünlü oyuncu PangaeaPanga, Super Mario Maker'da bulunan bu seviyede de şansını denemeye karar vermiş. "Bomb Voyage" adlı bu seviye sahip olduğu zor engellerin yanı sıra oyuncuları zamanlarını iyi kullanmaya da zorluyor.
 


PangaeaPanga bu zor seviyeyi yaklaşık 11.000 denemenin ardından başarıyla tamamlayabilmiş. Bu seviyenin tamamlanması, bildirilene göre dünyada bir ilk ve PangaeaPanga'dan başkası şimdilik bu rekora ortak değil.

Kaynak: TechnoBuffalo 

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0