• Anasayfa
  • Oyun
  • League of Legends'ta Türkiye'den Efsane Kadrolu Rüya Takımı Kuruldu: SuperMassive

League of Legends'ta Türkiye'den Efsane Kadrolu Rüya Takımı Kuruldu: SuperMassive

1
0
0
0
0
Bir süredir merakla beklenen League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alacak efsane kadrolu Super Massive'in duyurusu yapıldı.
Dünyada olduğu kadar ülkemizde de milyonlar tarafından takip edilen ya da oynanan League of Legends'in ülkemizdeki en prestijli turuvaıs Şampiyonluk Ligi'nde yer alacak efsane kadroya sahip rüya takımı oluşturuldu.

Tam adıyla SuperMassive eSports adını taşıyan bu yeni ekip Türkiye LoL ligindeki kendi koridorlarında en iyileri olarak gösterilen oyunculardan oluşan bir ekip oldu. Geçtiğimiz senelerin en iyi takımlarından Beşiktaş, Dark Passage, HWA gibi ligin üç büyüklerinde bulunan en iyiler ile donatılan takım fabFabulous, Dumbledoge, Stomaged gibi yıldızları barındırıyor.Tam kadro olarak üst koridorda Berke "Thaldrin" Demir'i göreceğimiz SM'de orta koridorda ise Koray "Naru" Bıçak olacak. Ormanda Furkan "Stomaged" Güngör'e yer veilen SuperMassive'in nişancısı ise Nicolaj "Achuu" Ellesgaard oldu. Destek tarafında ise Mustafa Kemal "Dumbledoge" Gökseloğlu, yedeklerde ise yayıncılık da yapacak Muhammed "Theokoles" Işık ve Ozan "Honos" Aydoğdu yer alıyor.Takımın koçu ise ülkemizin en iyilerinden Asım Cihat "fabFabulous" Karakaya olarak belirlenmiş. Takımın kurucusu olan Lidyana.com CEO'su girişimci Hakan Baş iken bir diğer kişi ise İncir.com ve Kap Gel uygulaması ile tanınan Kaan Karamancı olarak görünmekte.

Birçok açıdan ligi domine etmesi beklenilen SuperMassive için yurt dışı başarıları da bekleniyor. Fakat ligin en iyilerinin toplandığı bir takım aynı zamanda LoL Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin de aynı zamanda çekişmesini ciddi oranda kıracak gibi görünüyor.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0