• Anasayfa
  • Oyun
  • Sürpriiz: Half-Life 3 ve Left 4 Dead 3 Göründü!

Sürpriiz: Half-Life 3 ve Left 4 Dead 3 Göründü!

3
1
0
0
0
Valve’ın meşhur oyun motoru Source Engine içinde görülen bazı dosyalar, Half Life 3 ve Left 4 Dead 3’ün geleceğine işaret ediyor.
Aydoğan’la birlikte Barcelona’da bulunan Lütfi, HTC’nin sanal gerçeklik cihazı Vive’ı tanıtmıştı. Cihazı bu sayede net bir şekilde görmüş ve çalışma prensibiyle ilgili bazı fikirler edinmiştik. Valve da geçtiğimiz günlerde bir benchmark uygulaması paylaşmış ve oyuncuların PC’lerinin Vive’ı kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmelerini sağlamıştı.

Valve’ın meşhur oyun motoru Source Engine tarafından geliştirilmiş olan bu uygulamanın içerisinde bulunan dosyalar bazı ‘kod meraklılarının’ gözünden kaçmamış olacak ki Half-Life 3 ve Left 4 Dead 3 oyunlarıyla ilgili ipuçları elde etmişler. Uygulamanın içerisinde yer alan kod satırları, aylardır gelip gelmeyeceği muamma olan Half-Life 3 ve Left 4 Dead 3’ün varlığına işaret ediyor.Buna benzer söylemler daha önce de ortaya çıkmış, farklı platformlarda Half-Life 3 ve Left 4 Dead 3’le ilgili yazılım kodlarına rastlanmıştı. HTC Vive ile Half-Life 3 işkencesi artık biter mi dersiniz? Hazır HTC Vive’dan bahsetmişken aşağıdaki video ile Lütfi’nin incelemesine göz atmak isteyebilirsiniz.
 
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0