• Anasayfa
  • Oyun
  • Swing Copter İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam - Swing Copter Oyna

Swing Copter İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam

0
0
0
0
0
Sizler için bu hafta Flappy Bird belasını başımıza musallat eden Dong Nguyen'in yeni oyunu Swing Copters'ı inceleyeceğim.

Hala çoğu insana "senin rekorun kaçtı abi?" diye sordurtan oyun Flappy Bird'ün yapımcısının yeni oyunu "Swing Copters" yani sallanan helikopterler diyebileceğimiz oyunu bugün iOS ve Android marketlerde indirilmeye sunuldu.

Sağolsun vakti zamanında yaptığı Flappy Bird oyunu sayesinde bizim tanınmamızı sağlayan Dong Nguyen bu sefer olayı biraz abartmış ve tamamen oynanmayan ve dış etmenlere bağlı olan bir oyun yapmış. (en azından benim için öyle)
 


Oyunda ne olduğunu tam olaram çözemediğim (bilen varsa söylesin) bir karakter var ve bu karakterin kafasında bir pervane mevcut. Oyun dokunduktan sonra bir anda kendi kendine başlıyor ve karakter sağa sola dalgalanarak gitmeye başlıyor bizim her dokunduğumuzda yön değiştirdiği için sık dokunuşlarla bir hizaya sokup aralardan geçirmeye çalışıyoruz o karakteri (zımbırtıyı ya da neyse artık o pervaneli şey)

(Dong Nguyen & T.A.A.)


Bundan sonra ne yaparsa yapsın tutacağına kesin gözü ile bakabileceğimiz Dong Nguyen'in yeni oyununu çıkar çıkmaz hepimiz reklamını yaptık. En basitinden adamın reklam için ayrı bir bütçe ayırmasına gerek yok. Fakat bu arada adamın hakkını teslim etmemiz lazım insanların zayıf noktalarını çok iyi görüyor ve oyun onadıkça resmen sinir katsayısını arttırıyor.

Son olarak şunu belirteyim, oyunun bir çok kopyası mevcut. İndirirken Dong Nguyen'in hesaplarındaki oyunları indirmeye dikkat edin. Google Play Market'te ".GEARS Studios" iOS App Store'da ise kendi ismi "Dong Nguyen" kullanıcı isimleri altında bu oyunları ekliyor.


 

  Swing Copters Oyununu İndirmek İçin
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0