• Anasayfa
  • Oyun
  • Swing Copters Oynanışı Biraz Daha Kolaylaştı!

Swing Copters Oynanışı Biraz Daha Kolaylaştı!

0
0
0
0
0
Karakterin kontrolünün zor olması nedeniyle eleştirilere maruz kalan Swing Copters oyununun yaratıcısı Dong Nguyen, yapılan güncellemeyle kullanıcılarının sesine kulak verdi.

Flappy Bird'den sonra karşımıza bir efsane daha çıkardı Dong Nguyen; Swing Copters. Bu oyunla ilgili haberimizi ve videomuzu sizinle paylaşmıştık. İndirme rekorları kıran Flappy Bird'den sonra Swing Copters'in ne kadar tutacağı merak ediliyordu. Herhalde Flappy Bird'den çok etkilenilmiş olacak ki Swing Copters de kısa sürede birçok kullanıcı tarafından indirildi. Fakat oyundaki karakterin kontrolü ile ilgili birçok şikayet forumlarda dolaşıyordu. Karakterin hareket hakimiyetinin zor olması nedeniyle kullanıcıların oldukça zorlandığı haberleri dolaşıyordu. Nguyen bunu duymuş olacak ki yapılan güncellemeyle karakterin hakimiyetini biraz daha kolaylaştırmış.Oyunda yukarı doğru çıktığımızda önünüzde sallanan balyozlar sizi engellemeye çalışıyor. Ekrana tıkladığınızda ya sağa ya da sola doğru hareket eden küçük adamla birlikte, bu balyozlara takılmadan yukarıya çıkmaya çalışıyorsunuz. Birçok oyuncu, tam da bu esnada oyundaki karakteri kontrol etmekte çok zorlandığı için şikayetçiydi. 

Nguyen bu şikayetleri dikkate alarak oyunda bir güncellemeye gitmiş. Bu güncelleme ile oyundaki karaktere sabitlik ve denge düzenlemesi getirilmiş. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarda, güncelleme öncesine göre nispeten daha kolay olduğu söyleniyor.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0