• Anasayfa
  • Oyun
  • Swing Copters indir - Flappy Bird'un Yapımcısının Yeni Oyunu

Flappy Bird'ün Yaratıcısından Yeni Oyun: Swing Copters

2
0
0
0
0
Geçtiğimiz aylarda fenomen haline gelen oyunun kaldırılmasıyla oyunseverleri şok eden Dong Nguyen, yeni geliştirdiği oyun "Swing Copters"i görücüye çıkardı.
Geçtiğimiz aylarda fenomen haline gelen oyunun kaldırılmasıyla oyunseverleri şok eden Dong Nguyen, yeni geliştirdiği "Swing Copters"i görücüye çıkardı.

Flappy Bird'le indirilme rekorları kıran oyun, insanları rahatlatmaktan öte sinirlendirdiği gerekçesiyle iOS ve Android platformlarından çekilmiş, kısa süre önce Amazon uygulama mağazasına geri dönmüştü. Fakat bazı eleştirmenler, ses ve grafikler olarak Super Mario'dan fazlasıyla esinlendiği düşüncesiyle oyunun yayından kaldırılma sebebinin patent davaları olduğu konusunda hemfikirdi.Çoklu oyuncu desteği sunan Flappy Bird 2'yi saymazsak, uzun süredir ortalarda görünmeyen Dong Nguyen, "Swing Copters" oyunuyla adından söz ettirmeye başladı. Flappy Bird'deki gibi yatay yerine dikey olarak oynanan oyunda hedef, sallanan objelere çarpmadan en yüksek seviyeye uçmak. Mantık olarak Flappy Bird ile hemen hemen aynı olan "Swing Copters"in de bağımlılık yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Oyun tüm platfomlarda ücretsiz. İncelememizi izleyebilirsiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0