• Anasayfa
  • Oyun
  • Alper Sarıkaya'nın Yeni Oyunu, Yurt Dışında Şimdiden Tavsiye Edilenler Arasına Girdi

Alper Sarıkaya'nın Yeni Oyunu, Yurt Dışında Şimdiden Tavsiye Edilenler Arasına Girdi

0
0
0
0
0
Alper Sarıkaya’nın son mobil oyunu olan Sword of Xolan, yabancı sitelerde tavsiye edilen oyunlar arasına girmeyi başardı.
Adını daha çok ManuGanu oyunuyla duyuran ve oyunun ikinci versiyonuyla da oldukça dikkat çekici bir başarıya imza atan Alper Sarıkaya’nın Sword of Xolan adındaki yeni platform oyunu, yabancı sitelerde de büyük ilgi gördü. Piksel tabanlı grafiklere sahip olan macera oyunundaki ana karakter Xolan, esir alınan dostlarını bulundukları kafesten çıkarmak için mücadele ediyor.

30 farklı bölümün bulunduğu oyunda Xolan karakteri, elindeki kılıçla düşmanlarını yok ediyor. Sağa ve sola hareket ederek ilerleyebildiğiniz oyunda zaman zaman doğa üstü güçler de kullanabiliyorsunuz. 9 zamana karşı oynanan bölümün bulunduğu oyunda 3 de boss bölümü bulunuyor.Dokunmatik ekranınızı kullanarak kontrolünü sağlayabildiğiniz oyunda, ayrıca MFI kontrol desteği de bulunuyor.1.99 TL karşılığında sahip olduğunuz oyunun iOS platformu için indireceğiniz linke buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun Android versiyonu da Alper Sarıkaya'nın söylediklerine göre Temmuz ayının sonuna doğru çıkacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0