• Anasayfa
  • Oyun
  • Team17, 16 Yaşındaki Tasarımcının Geliştirdiği Oyunu Yayımlayacağını Duyurdu!

Team17, 16 Yaşındaki Tasarımcının Geliştirdiği Oyunu Yayımlayacağını Duyurdu!

0
0
0
0
0
16 yaşındaki genç tasarımcı Anthony Tan’ın teması geyikler üzerine olan oyunu Way to the Woods, Team17 tarafından yayımlanacak.
Anthony Tan, 16 yaşında genç bir tasarımcı. Geçtiğimiz ay Reddit’te tasarımı kendisine ait olan Way to the Woods oyununun görsellerini paylaşan ve Hello Games’in başkanı Sean Murray dahil birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Anthony, sonunda hayallerine kavuştu ve oyunu için bir yayıncı kuruluşuyla anlaştı.

Way to the Woods'in yayımlanması konusunda Tan'la anlaşan ve gelişen olayları anlatan Team17’nin CEO’su Debbie Bestwick,Yaratıcı yönetmenimiz, şirketimizdeki yapımcılardan biri ve pazarlama müdürümüz, Anthony’nin Reddit’te paylaştığı görselleri gördükleri gün bana ulaştılar. Birkaç hafta içerisinde de Tan’a ulaştık ve anlaşmayı sağladık’ dedi.Tan’ın yaşını öğrendiğinde ilk önce büyük bir endişe duysa da sonuçta ‘Yeterince iyiyseniz, yeterince büyüksünüz’ diyerek yaşın pek de önemli olmadığını belirten Bestwick, Anthony Tan’ın hala tam zamanlı eğitim gören bir öğrenci olduğunu ve önceliğinin kesinlikle eğitimi olması gerektiğini söyledi. Way of the Woods’un yayımlanma tarihi ve oynanabileceği platformlar ise henüz belli değil.Anthony ise oyununun yayımlanacak olmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, ‘Team17 gibi deneyimli bir şirketle çalışacak olmaktan doalyı çok heyecanlıyım. Team17’nin Woods Way ve benim için doğru bir adım’ dedi.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0