Tekken 7 Geliyor!

0
0
0
0
0
Tekken 7 Geliyor!
Namco Bandai tarafından geliştirilen başarılı dövüş oyunu serisi Tekken'in yeni oyunu Tekken 7 duyuruldu.
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen EVO 2014 etkinliğinde Namco Bandai firması en çok satılan oyun serilerinden biri olan Tekken ile ilgili duyuru yaptı. Firma Tekken 7'nin hikayesini anlatan bir video yayınladı.

Ancak ne yazık ki EVO 2014 etkinliğinde gösterilen videonun içeriğinde oyun içi görüntüler yer almıyor. Bundan kısa bir süre önce Tekken 7'nin geliştirilme aşamasında olduğu ve oyunun Unreal Engine 4 ile geliştirildiği ile ilgili dedikodular vardı. Görünüşe
göre bu dedikodular doğru çıktı ve Tekken 7'nin Unreal Engine 4 ile geliştirildiği kesinleşti.Kaldı ki Tekken, Street Fighter ve Mortal Kombat gibi dövüş oyunları asla bitmeyecek oyunlar. Mortal Kombat'ın yeni oyunu olan Mortal Kombat X E3 2014 fuarında tanıtılmıştı. Hatta şuan için Street Fighter'ın baş yapımcısı Yoshinori Ono yeni bir Street Fighter oyunu üzerine çalıştıklarını doğruladı. Tekken 7 için yayınlanan bu videoya baktığımızda oyunun hikayesinin daha çok Heihachi Mishima üzerine kurulu olacak gibi görünüyor. Hatta Tekken 7'de Heihachi'nin eşi olan Kazumi Mishima'yı göreceğiz. Zaten Tekken'in hikayesi her zaman Mishima ailesi üzerinden geçiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0