• Anasayfa
  • Oyun
  • Tekken 7'nin Ana Karakter Çizimleri Yayınlandı

Tekken 7'nin Ana Karakter Çizimleri Yayınlandı

2
1
0
0
0
Namco tarafından geliştirilen ve dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tekken, ilk olarak Arcade olarak piyasadaki yerini almış ve büyük ilgi gördükten sonra da PlayStation, WonderSwan, PlayStation 2, Game Boy Advance, PSP, PlayStation Network, PlayStation 3 ve Xbox 360 gibi platformlara seri olarak çıkarılmıştı. 
Namco tarafından geliştirilen ve dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tekken, ilk olarak Arcade olarak piyasadaki yerini almış ve büyük ilgi gördükten sonra da PlayStation, WonderSwan, PlayStation 2, Game Boy Advance, PSP, PlayStation Network, PlayStation 3 ve Xbox 360 gibi platformlara seri olarak çıkarılmıştı. 

İçerisinde Paul Phoenix, Marshall Law (favorim Eddy Gordo-Yoshimitsu) gibi birçok efsane karakteri barındıran oyunun yeni serisi herkesin bildiği gibi yakında fanlarıyla buluşacak. Unreal Engine 4 grafik motoruna sahip olan Tekken 7’de yer alacak olan karakterlerin konsept çizimleri geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Görünen o ki, eski serilerdeki karakterlerin birçoğu bu seride de kendine yer bulmuş. 
 

9 Mart’ta Japonya’daki Arcade makinelere gelecek olan oyun kesin olmamakla birlikte diğer yeni nesil platformlarla da buluşacak. Birçoğumuzun hayatında önemli bir yeri olan Tekken’in açılış sinematiği de oldukça dikkat çekiyor.
 
,2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0