• Anasayfa
  • Oyun
  • Tekken 7’nin Oynanma Keyfini İki Katına Çıkartan Yeni Dövüş Tekniği Rage Attack Tanıtıldı!

Tekken 7’nin Oynanma Keyfini İki Katına Çıkartan Yeni Dövüş Tekniği Rage Attack Tanıtıldı!

0
0
0
0
0
Bandai Namco, Tekken 7’deki yeni dövüş mekaniği olan Fated Retribution’la ilgili bir video yayımladı.
Tekken’in yapımcı şirketi Bandai Namco, Tekken 7: Fated Retribution’ın Rage Attack adındaki yeni saldırı sistemine ait bir video yayımladı.

Rage Attack, oyundaki karakterlerin sahip olduğu yeni bir saldırma türüdür. Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz üzere Rage Attack ile karakterler artık daha farklı yeteneklere sahipler. Dövüşçülerin öfke durumuna bağlı olarak süper saldırılar yapılabilen Rage Attack sistemi, karakterin can barı düşük seviyedeyken yapılan ataklarla oyunun daha keyifli ve çekişmeli hale gelmesini sağlıyor.

Yayımlanan videoda Kazuya, Paul, Alisa, Asuka, Bryan Fury, Hwoarang, Devil Kin ve Steve Fox gibi karakterlerin olduğu görülüyor. Oyunun en merak edilen karakteri ise hiç şüphe yok ki Akuma.Forbes’in aktardığı bilgilere göre ateş topuyla etkili saldırılar yapan ve oyun forumlarında şimdiden bu karaktere karşı nasıl savunma yapılabileceği konusunda başlıklar açılan Akuma dışında yeni dövüşçüler de eklenecek. Çoklu oyun modu dışında Tekken 7: Fated Retribution ile dövüşçülere yeni özellikler de kazandırılacak.Daha önce Tekken 7: Fated Retribution’ın PlayStation VR desteği alacağına dair bir açıklama yapan Bandai Namco, PS4 oyuncularının merakını iki katına çıkarmıştı. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0