• Anasayfa
  • Oyun
  • Tekken 7'nin Yeni Dövüş Sisteminin ve Karakterlerinin Görüntülendiği Bir Video Paylaşıldı!

Tekken 7'nin Yeni Dövüş Sisteminin ve Karakterlerinin Görüntülendiği Bir Video Paylaşıldı!

0
0
0
0
0
Tekken 7'nin Yeni Dövüş Sisteminin ve Karakterlerinin Görüntülendiği Bir Video Paylaşıldı!
Bu sene içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Tekken 7'nin yeni dövüş sisteminin, Akuma'nın ve Nina'nın gösterildiği yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı.
Dünyanın en köklü dövüş oyunları arasında bulunan ve her serisiyle birlikte milyonlarca kişi tarafından oynanan Tekken serisinin 7. oyununu bekliyoruz. Yapımcılarının 2016 senesinde piyasaya sürüleceğini söylediği ancak tam tarihinin belirtilmediği Tekken 7, uzun bir süredir sevenlerini bekletiyor. Street Fighter'da bulunan ve Street Fighter ikonlarından birisi olan Akuma'nın da katıldığı dövüş oyunu, bu yeni karakterin oyuna katılmasıyla hikayesine büyük bir katkı yaptı.

Akuma'nın ardından gelinlik giyen, silahlı bir dövüşçü olan (neden böyle bir tipinin olduğunu bende bilmiyorum, hikayesini okumak için sabırsızlanıyorum) Nina da tanıtılmıştı. Nina'yı Tekken serilerinden tanıyoruz ancak yeni oyunda neden gelinlikle geldiğini bilmiyorum. Nina'nın güzel kombolarının ve dövüş stilinin yayınlandığı bir videonun ardından şimdi de hem Akuma'nın, hem Nina'nın, hem de yeni dövüş sisteminin tanıtıldığı bir video paylaşıldı. 
 

Yeni dövüş sisteminin ismi "Rage System". Yapı olarak Street Fighter'ın Ex Meter sistemine benzeyen bu yeni sistem, kopyalanan tek şeyin Akuma olmadığını gösteriyor. Mortal Kombat'ta da görebileceğimiz kombo bölme hareketlerinin yapılabileceği bu özel sistem sayesinde karakterler, hasar aldıkça daha tehlikeli bir hale bürünecekler.

Kaynak: Polygon 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0