• Anasayfa
  • Oyun
  • Tekken 7’de Bir Yeni Karakter Daha: Shaheen

Tekken 7’de Bir Yeni Karakter Daha: Shaheen

0
0
0
0
0
​Bandai Namco’nun yeni Tekken oyununu geliştirme çabaları devam ediyor. Tekken 7’yle birlikte üç karakterin yanı sıra dördüncü bir karakterin de geleceği kesinleşti.
Bandai Namco’nun yeni Tekken oyununu geliştirme çabaları devam ediyor. Tekken 7’yle birlikte üç karakterin yanı sıra dördüncü bir karakterin de geleceği kesinleşti.

Oyunun yapımcısı olan Katsuhiro Harada, Ağustos ayında konsepti Arap olan bazı karakter çizimleri paylaşmıştı. Dün akşam Twitter adresi üzerinden paylaşılan görselle birlikte Harada yeni bir karakterin geleceğini de resmen açıklamış oldu.

Oyundaki yeni karakterin adı Shaheen olacak. Suudi Arabistan Prensliği’nden olacak bu karakterin çıkmasının sebebi ise oyunun yapımcısının Suudi Arabistan’ı ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni sürekli olarak ziyaret etmesi. Burada Tekken oynayıcılarıyla sohbetler gerçekleştiren Harada, en sonunda oyunda bir Arap karakterin olması gerektiğini düşünerek Shaheen karakterini yaratmış. 

Yeni karakter Shaheen dışında Katarina, Cladio ve Luck Chloe adında yeni üç karakter daha Tekken 7 ile birlikte karşımıza çıkacak.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0