• Anasayfa
  • Oyun
  • Tekken 7'ye Üç Karakter Daha Dahil Edildi!

Tekken 7'ye Üç Karakter Daha Dahil Edildi!

0
0
0
0
0
Tekken 7'ye Üç Karakter Daha Dahil Edildi!
​Tekken serisi, Playstation ve Xbox One’a gelmeden önce genellikle Japonya’daki Arcade makinelerine gelir. 18 Mart’tan beri bu makinelerde Tekken 7’yi oynayan Japon oyun severlerden sonra PS4 ve Xbox One kullanıcıları da oyunu dört gözle bekliyorlar.
Tekken serisi, Playstation ve Xbox One’a gelmeden önce genellikle Japonya’daki Arcade makinelerine gelir. 18 Mart’tan beri bu makinelerde Tekken 7’yi oynayan Japon oyun severlerden sonra PS4 ve Xbox One kullanıcıları da oyunu dört gözle bekliyorlar.

Kullanıcılardan gelen yoğun baskılar sonrası Jin Kazama karakteri oyuna tekrar dahil edildi. Karakter, şimdilik tek kişilik modda gizli boss olarak görülüyor. Aşağıda, Jin karakteriyle ilgili bir dövüş videosu izleyeceksiniz.
 

Yapımcı şirket, Tekken’in 20. yılına özel olarak iki oyuncu karakterinin daha Tekken 7’ye dahil edildiğini duyurdu. Bu karakterlerden bir tanesi Devil Jin.
 

Üçüncü karakter ise kadın karakter olan Josie Rizal. Filipin doğumlu olan Rizal, eskrima dövüş sanatına hakim bir kickbox dövüşçüsü. Karakterin adı Filipinli bir halk kahramanı olan Jose Rizal’den geliyor.
 

Namco’dan Tekken 7 için farklı karakterlerin eklenmeye devam edileceğini duyurdu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0