• Anasayfa
  • Oyun
  • Terminator'ün Bulunduğu İlk WWE Tanıtım Videosu Geldi!!

Terminator'ün Bulunduğu İlk WWE Tanıtım Videosu Geldi!!

1
0
0
0
0
Terminator'ün Bulunduğu İlk WWE Tanıtım Videosu Geldi!!
Arnold Schwarzenegger'in canlandırdığı ve WWE'nin yeni oyununda bulunacak Terminator'ün bulunduğu ilk tanıtım videosu yayınlandı.
Geçtiğimiz aylarda WWE'nin ünlü isimlerinden birisi olan Hulk Hogan, bir kaset skandalına karışmış ve katıldığı radyo programında ırkçı söylemlerde bulunmuştu. Bu olaylardan sonra Hulk Hogan kişisel olarak birçok eleştiriye maruz kalmış ve bu olaylar sonucunda yaşadığı olayları aklayacak bir cevap verememişti. Bu nedenlerden ötürü uzun sene kadrosunda çalıştığı World Wrestling Entertainment'tan kovulmuş ve hatta kovulmakla kalmayıp bütün kariyer tarihi silinmişti. 

WWE'nin her sene çıkan dövüş oyunlarını bilmeyenimiz yoktur. Hulk Hogan'ın oyunun çıkışından sadece birkaç ay önce böyle bir olaya karışmasından dolayı WWE'nin aldığı karar, yeni çıkacak olan oyunun kadrosuna da yansıtıldı. Hulk Hogan'ın kadrodan çıkartılmasıyla birlikte açılmış olan boşluğu, kovulan yıldızı aratmayacak ve yeni oyunun adının duyulmasını sağlayacak birisi ile doldurmak isteyen oyun yapımcıları, bu boşluğu Terminator ile doldurmaya karar vermişti.
 
(Arnold'un iki halini de videonun en sonunda görebilirsiniz)

Kararın açıklanmasından sonra oyun sektöründe oldukça ses getiren bu durumun üzerine bir de Arnold Schwarzenegger'in oynadığı bir tanıtım videosunun yayınlanması, WWE'nin yeni oyununa şimdiden istediği ünü kazandırdı. Bugün yayınlanan yeni tanıtım videosunda Terminator, oyunda ilk kez görünüyor.

Arnold Schwarzenegger'in karakteri WWE 2K16 oyununda 2 farklı karaktere sahip olacak. Bunlardan birisi 1984 yapımı olan orijinal filmde bulunan Terminator, diğeri ise 1991 yılında çekilmiş olan Terminator 2: Judgement Day'de bulunan Terminator. Bu iki filmde de bulunan Terminator karakterinin modelinin ismi T-800.
 
(WWE'ye Terminator'ün katılması kararı alındıktan sonra yayınlanan video)

Terminator'ün yanı sıra The Rock ve Steve Austin gibi isimleride görebileceğimiz yeni oyunun tanıtım videosundan da anlaşılabileceği gibi oyunun bu senenin en çok konuşulan oyunlarından birisi olacağı kesin.

Kaynak: IGN 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0