The Division İlk Günden Rekor Kırdı!!

1
0
0
0
0
The Division İlk Günden Rekor Kırdı!!
Satışa sunulduğu ilk günden rekor kırmayı başaran The Division, Ubisoft'u sevindirdi.
Son dönemlerin en çok konuşulan oyunlarından birisi olan The Division, hileler ve hatalarla dolu bir beta süreci geçirmesinin ardından ilk günde satış rekoru kırmayı başardı. Ubisoft'un yayımcılığını yaptığı oyun, senelerdir devam eden Tom Clancy'nin serisine dahil. Bir kitap ve oyun senaryosu yazarı olan Tom Clancy, senelerin vermiş olduğu deneyim sayesinde oldukça detaylı ve güzel senaryolar yazabiliyor (bunu anlamak için Splinter Cell'i oynamak yeterli). 

Ubisoft tarafından yapılan satış açıklamalarına göre The Division, ilk satış günü içerisinde Ubisoft'un tarihi boyunca geliştirdiği tüm oyunların geçmeyi başardı. Tabii bu Ubisoft bu durumdan oldukça memnun.
 

Şirketin CEO'su olan Yves Guillemot: "The Division'ın satışa sunulması Ubisoft'un mükemmel bir başarı elde etmesini sağladı. The Division'ın başarısı sayesinde bizim mükemmel ve rakipsiz olan fantastik oyunlar yaratma ve onları oyun sektörünün en sağlam katmanlarından birisi kılma becerimiz yeniden kanıtlanmış oldu."

PS4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulmuş olan The Division, Steam'de 180 TL üzerinden satılıyor. Tabii ki ek paketler almak isterseniz bu fiyat katlanarak artıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0