The Division ve The Crew Bu Sene Geliyor

1
0
0
0
0
The Division ve The Crew Bu Sene Geliyor
Ubisoft'un halen geliştirmekte olduğu iki yeni nesil oyun The Divison ve The Crew oyuncular tarafından oldukça hevesli bir şekilde bekleniyor. Özellikle hayatta kalma konusun işleyen The Division oyunu gerçekten bomba gibi geliyor. Gerek grafikler gerekse oynanışı açısından oldukça ilgi çeken The Divison oyununda üstad Tom Clancy'nin imzası bulunuyor
Ubisoft'un halen geliştirmekte olduğu iki yeni nesil oyun The Divison ve The Crew oyuncular tarafından oldukça hevesli bir şekilde bekleniyor. Özellikle hayatta kalma konusun işleyen The Division oyunu gerçekten bomba gibi geliyor. Gerek grafikler gerekse oynanışı açısından oldukça ilgi çeken The Divison oyununda üstad Tom Clancy'nin imzası bulunuyor. Ancak bildiğiniz üzere Tom Clancy 2013 yılında hayatını kayıp etmişti. Tekrardan Tom Clancy üstadı saygı ile anıyoruz. İşin aslında The Divison'ın 2014 yılı içerisinde çıkması bekleniyordu ancak Ubisoft'un bu yıl içerisinde geliştiridği oyunlar nedeni ile The Divison'a erteleme gelebileceği dedikoduları fazlalaşmaya başlamıştı.

Aynı şekilde açık dünya oynanışa sahip olan bir araba yarışı oyunu olan The Crew'in de yoğunluktan nasibini alıp 2014' yılına yetiştirilemeyeceği ile ilgili dedikodular vardı. Ancak Ubisoft firması tüm bu dedikodulara cevabını verdi ve her iki oyunuda 2014 yılı için resmi olarak listeledi. The Crew adlı oyun Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapaackken The Divison ise yalnızca Playstation 4 ve Xbox One oyun konsollarına çıkış yapacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0