The Last of Us Left Behind DLC'si Çıktı

3
1
0
0
0
The Last of Us Left Behind DLC'si Çıktı
Crash ve Uncharted gibi başarılı oyun serilerine imza atan Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us oyunu 2013'ün yılının en iyi oyunları arasında yer almıştı hatta 2013 yılında piyasaya çıkan en iyi Playstation 3 oyunu dahi seçilmişti. Kaldı ki Last of Us oynanış ve hikaye açısından bunu kesinlikle hakkediyordu.
Crash ve Uncharted gibi başarılı oyun serilerine imza atan Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us oyunu 2013'ün yılının en iyi oyunları arasında yer almıştı hatta 2013 yılında piyasaya çıkan en iyi Playstation 3 oyunu dahi seçilmişti. Kaldı ki Last of Us oynanış ve hikaye açısından bunu kesinlikle hakkediyordu. Kıyamet sonrası seneroyuyu konu alan bu başarılı oyunda Joel ve Ellie adlı iki karakter ile oynuyor ve kıyamet sonrası dünyada hayatta kalabilmek için mücadele veriyorduk. Üstelik oyunda Türkçe alt yazılar bulunuyordu. Hal böyle olunca The Last of Us gerek ülkemizde gerekse diğer ülkelerde oldukça başarılı olmuştu.

Naughty Dog firması uzun bir süre önce The Last of Us'a hikaye tabanlı DLC paketleri çıkaracağını duyurmuştu ve nihayet ilk DLC paketi olan Left Behind, 14 Şubat tarihinde resmen çıkış yaptı. Yaklaşık bir ay gibi bir süredir  Playstation Store'da ön siparişte olan DLC paketinin fiyatı 15 dolar. Left Behind'ın yaklaşık olarak iki saatlik oynanış süresi bulunuyor. Bu eklenti paketinde Ellie'nin geçmişine gidiyor ve Ellie'nin ısırıldığı dönemleri oynuyoruz. Left Behind eklenti paketinde Ellie'ye Riley adlı bir kız eşlik ediyor.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0