• Anasayfa
  • Oyun
  • The Sims 2 Ultimate Collection Ücretsiz Oldu

The Sims 2 Ultimate Collection Ücretsiz Oldu

3
1
0
0
0
The Sims 2 Ultimate Collection Ücretsiz Oldu
EA Games'in başarılı simulasyon uygulaması The Sims 2 ücretsiz oldu.
EA Games'in en sevilen oyunları arasında yer alan Sims serisinin en efsane oyunu Sims 2 ücretsiz oldu. Sims 2 adlı bu oyun 2004 yılında PC'ye ve 2005 yılında ise Mac cihazlara çıkış yaptı. EA Games firması uzunca bir süre önce Sims 2'ye verdiği desteği kesmişti. Daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi Sims 2, Sims serisinin en başarılı oyunlarından biriydi. Öyle ki Sims 2, 2008 yılında 100 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmıştı.

Genel olarak Sims serisi her yaştan her türlü kitleye hitap etmesi nedeni ile dikkat çekiyor ( kızlar daha bi çok seviyor Sims'i ) hatta hayat simulasyon konusunda muhtemelen Sims'ten daha iyi bir oyun şuana kadar çıkmamıştır. EA Games'in klasik DLC'lerden para kazanma olayı muhtemelen en çok Sims'te işe yaramıştır. Sims'te yer alan eklenti paketi sayısı oldukça yüksek olduğunu ve satış rakamlarının da yüksek olduğunu düşünürsek Sims serilerinden gelen DLC paralarının yüklü miktarda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer sizde Sims serisini seven biriyseniz ve Sims 2'yi halen oynamadıysanız size güzel bir haberimiz var. EA Games firması şuan için The Sims 2 Ultimate Collection'ı ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunu ücretsiz olarak elde edebilmek için yapmanız gereken tek şey EA Games'in oyun platformu olan Origin'e girmek ve "Redeem Product Code" yazan kısıma "I-LOVE-THE-SIMS" yazmak olacaktır. Bu işlemden sonra The Sims 2 Ultimate Collection ücretsiz olarak oyun kütüphanenize geliyor.
 
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0