• Anasayfa
  • Oyun
  • The Void Projesi Sanal Gerçekliğin Sınırlarını Zorlayacak

The Void Projesi Sanal Gerçekliğin Sınırlarını Zorlayacak

2
0
0
0
0
The Void projesi, sanal gerçeklik olayını bir adım daha ileriye taşıyarak oyunları daha geniş bir alana yayacak.
Bir çoğumuz için oyun denilince akan sular durur. Hele birde işin içine sanal gerçeklik gibi bir kavram dahil olduğu zaman tadından yenmez. Şimdi ise geliştiriciler, aklımızın sınırlarını zorlayan bu teknolojiyi bir adım daha ileriye götürmek için işe koyuldu. 

Oyun sektörüne damgasını vuracak olan The Void adındaki proje, olayı bir adım daha ileriye götürerek farklı dünyaların kapılarını açmak istiyor. Aslında eğer bu teknoloji hayata geçerse ve yaygınlaşırsa, bu teknolojinin açacağı kapı kendi odanızın kapısı veya daha geniş alanlar olacak. Çünkü The Void, sanal gerçeklik olayını gerçek ortama aktaracak ve dolayısıyla gerçekliğin dibine vuracak. Oyunlardaki atmosferi sonuna kadar hissettirmek isteyen The Void projesi, oyun sırasında yağan yağmuru veya sisli havayı dışarıdan püskürtecek hissiyatınızı zirveye çıkaracak. 

Arkadaşlarınızın da sisteme dahil olabileceği projenin henüz ne zaman sona ereceği bilinmiyor ancak hedeflenen olursa bu projenin nasıl bir etki yaratacağını düşünmek bile oldukça heyecan verici. Aşağıda projeye ait olan videoyu izleyebiliriniz. 
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0