• Anasayfa
  • Oyun
  • The Walking Dead Season 2 Episode 3 Çıktı

The Walking Dead Season 2 Episode 3 Çıktı

4
0
0
0
0
The Walking Dead Season 2 Episode 3 Çıktı
İlk olarak çizgi roman serisi olarak yayın hayatına başlayan Walking Dead'in sevilmesinden sonra dizi haline getirildi. Walking Dead'in dizisi çizgi romanından ile daha çok sevilen bir hale gelmesinden sonra Walking Dead'in dizisini konu alan Telltale Games tarafından geliştiriliyor.
İlk olarak çizgi roman serisi olarak yayın hayatına başlayan Walking Dead'in sevilmesinden sonra dizi haline getirildi. Walking Dead'in dizisi çizgi romanından ile daha çok sevilen bir hale gelmesinden sonra Walking Dead'in dizisini konu alan Telltale Games tarafından geliştiriliyor. Genel olarak bu firmanın yaptığı oyunlar çizgi romanvari bir yapıda oluyor (bknz: Wolf Among Us). Halihazırda bir çizgi roman serisi olan Walking Dead'in havasına çok uygun bir yapıda hazırlanan oyun pek çok ödüle laik görüldü. Üstelik oyuncular tarafınca da epey seviliyor.

Ancak oyunun şöyle bir mantığı var ki her sezon ve her bölüm ayrı ayrı olarak geliştiriliyor. Ancak tabi ki firma her bölümü ayrı ayrı satmıyor bunun yerine oyunun sezonlarını satmayı tercih ediyor ve her sezonda ki bölümleri ücretsiz DLC olarak sunuyor. Walking Dead'in oyununun en son ikinci sezon ikinci bölümü piyasaya çıkmıştı ve bir süredir oyunun üçüncü bölümünün çıkması bekleniyordu ve nihayet Telltale Games firması eklenti paketini 13 Mayıs günü piyasaya sürdü. Ancak Playstation 3, Xbox 360 ve iOS platformlarına çıkış yapıcak ikinci sezon üçüncü bölüm 15 Mayıs tarihinde piyasya sürülecek.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0