• Anasayfa
  • Oyun
  • The Witcher 3 ve Farming Simulator 15, Xbox One İçin Satışa Çıktı

The Witcher 3 ve Farming Simulator 15, Xbox One İçin Satışa Çıktı

0
0
0
0
0
Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu olan Xbox One için The Witcher 3 ve Farming Simulator 15 oyunları satışa çıktı.
Microsoft tarafından 21 Mayıs 2013'te ilk resmi tanıtımı yapılan ve piyasaya ilk olarak 22 Kasım 2013 tarihinde çıkan firmanın 3. nesil oyun konsolu Xbox One, Sony'nin PlayStation 4 oyun konsolu ile çekişmeye devam ediyor.

Artık yeni nesile dönme sebebiyle aski nesil Xbox 360 ve PS3 yerine bu konsollara çıkan oyunlara Xbox One için 2 oyun daha eklendi.PC oyuncuları tarafından oldukça sevilen The Witcher 3: Wild Hunt ve simülasyon tutkunlarının oldukça ilgi gösterdiği Farming Simulator 15, Xbox One için satışa çıktı.

50 saat ana hikaye ve toplamda 100 saati aşan oyun süresiyle uzun sayılabilecek bir oyun yapısına sahip olan The Witcher 3, 30GB boyutundaki ana oyunu 54 Dolar, tüm eklenti paketleri ile beraber 76.50 Dolar fiyat etiketi ile Xbox Store üzerinden satılıyor.
 

Ayrıca ülkemizde de büyük ihtimalle tarım ile fazla haşır neşir olduğumuzdan oldukça sevilen, eski sürümlerini benim de deneyerek memnun kaldığım Farming Simulator 15 oyunu ise adından da anlaşılacağı üzere bir çiftçilik ve tarım simülasyonu oyunu.Köy hayatı ve traktörler ile geçen diğer bir yandan da oldukça monoton olan FS15 140'tan fazla markalı araç gereçler ile oldukça profesyonel bir çalışma örneği sunmakta

Bu oyun ise 80 Dolar fiyat etiketiyle biraz pahalı olarak gözükebilir. Fakat tarım işlerini seven kişiler oldukça zevk alarak oynayacaklarını rahatlıkla söyleyebilirim.
 

The Witcher 3: Wild Hunt oyununa buradan (+DLC paketleri versiyonu için buraya), Farming Simulator 15'e ise buradan ulaşarak satın alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0