• Anasayfa
  • Oyun
  • ''The Witcher 3: Wild Hunt''dan Resmi Oynanış Fragmanı Geldi

''The Witcher 3: Wild Hunt''dan Resmi Oynanış Fragmanı Geldi

2
0
0
0
0
''The Witcher 3: Wild Hunt''dan Resmi Oynanış Fragmanı Geldi
''The Witcher 3: Wild Hunt''dan oyun içi görüntüleri ve gameplay'i barındıran tanıtım videosu geldi. 
CD Project RED ekibi tarafından yeni bir oyun motoru ile geliştirilen The Witcher serisinin yeni oyunu ''Wild Hunt''ın hikaye tanıtım videosu yayınlandı.

Serinin hayranları için daha kaliteli ve iyi bir oyun sunmak isteyen ve bu sebeple yeni bir oyun motoruyla çalışan CD Project RED ekibi yeni oyundan oldukça umutlu ve bir o kadar da iddialı.

''The Witcher 3: Wild Hunt'' oyununu bildiğiniz gibi 19 Mayıs tarihine ertelemişti. Gerçekleştirilen bu erteleme sonrasında oyunculara bilgi vermeyi unutmayan geliştirici ekip, The Witcher 3 hikayesini özetleyen "Story Recap" adında tanıtım videosunu yayınlamış ve yayınlanan bu tanıtım videosu ile yeni oyun ''Wild Hunt''ın hikayesi hakkında bilgi edinebilmiştk. Böylelikle oyun Mayıs'a ertelenmiş olsa da neyle ve nasıl birşeyle karşı karşıya olduğumuzu bir nebze olsa da biliyorduk.

Yeni yayınlanan video ise oyun içi görüntüleri ve gameplay'i (oynanış) barındırmakta. 200 saatlik bir oynanış süresine sahip olacak ''The Witcher 3: Wild Hunt'', “Hearts of Stone” ve” Blood and Wine” adlı iki büyük genişleme paketi yayımlanaca

Dediğimiz gibi 19 Mayıs'ta satışa sunulacak ''The Witcher 3: Wild Hunt'', PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından oynanabilecek.
 


 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0