Türkçe Dil Desteği Olmayan The Witcher 3: Wild Hunt’ın Nihayet Türkçe Yaması Çıktı!

0
0
0
0
0
Türkçe Dil Desteği Olmayan The Witcher 3: Wild Hunt’ın Nihayet Türkçe Yaması Çıktı!
Bir önceki oyununda olduğu gibi Türkçe dil desteğinin bulunmadığı The Witcher 3: Wild Hunt’ın Türkçe yaması artık indirilebilir durumda.
The Witcher’ın bir önceki oyunu Türkçe dil desteği ile gelmişti ve Türk oyun severler bundan oldukça memnun kalmıştı. Maalesef serinin son oyununda Türkçe dil desteği çıkmadı ve ufak çaplı bir hayal kırıklığı yaşamıştık. Neyse ki aradan biraz fazla zaman geçmiş olsa da oyunun Türkçe yaması şu an indirilebilir duruma geldi.

Yapımına yaklaşık bir ay önce başlanan yama şu an sonuçlandı ve iki farklı servis üzerinden (mediafire / zippyshare) indirilebilir duruma getirildi. Melih Uçar’ın liderliğini yaptığı ekipte, ayrıca 10 kişilik bir çalışma grubu bulunuyor.

Oyunun Türkçe dil paketinin nasıl yüklendiğine dair tüm detayların yer aldığı bir video da bulunuyor. Yamayı indirdikten sonra oyuna entegrasyonunu sağlamadan önce aşağıdaki videoya bir göz atmanızı tavsiye ederim. (bu arada oyunu hala satın almamış olanlar varsa, ilgili sitede bulunan satın alma bağlantı ikonuna tıklayıp oyuna sahip olabilirler)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0