Titanfall Ne Kadar Yer Kaplıyor

0
0
0
0
0
Titanfall Ne Kadar Yer Kaplıyor
Kısa bir süre önce açık betaya giren Titanfall kısa sürede yüksek oyuncu kitlesine ulaştı. Respawn Entertainment'ın kurucusu olan Vince Zampella'ya bir kullanıcı Twitter üzerinden Titanfall'ın PC versiyonunun boyutlarını sordu.
Kısa bir süre önce açık betaya giren Titanfall kısa sürede yüksek oyuncu kitlesine ulaştı. Respawn Entertainment'ın kurucusu olan Vince Zampella'ya bir kullanıcı Twitter üzerinden Titanfall'ın PC versiyonunun boyutlarını sordu. Respawn Entertaiment'in kurucusu Vince Zampella bu soruya oyunun kurulum dosyalarının 21 GB olduğunu ve tamamen kurulmuş versiyonunun ise 48 GB olduğunu söyledi. Özellikle tamamen yüklenmiş versiyonunn 48 GB gibi geniş bir yer kaplıyor olması olması bana biraz fazla geldi. Ancak işin aslında yeni nesil oyun konsolları Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkan pek çok oyun 20 GB'tan aşağı çıkmıyor zaten.

Bu açıdan baktığımızda ilerleyen zamanlarda piyasaya çıkacak olan son kalite oyunların boyutlarının ciddi manada yüksek olacağını söyleyebiliriz. Son olarak şunu da eklemekte fayda var ki Titanfall'ın çıkış yapacağı bir diğer platform olan Xbox One'da da oyun 40 GB yer kaplayacak. Bu boyut BF4 ve Call of Duty: Ghost'un kapladığı yerden daha fazla. BF 4, 33 GB Call of Duty: Ghost ise 39 GB yer kaplıyordu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0