• Anasayfa
  • Oyun
  • Titanfall PC ve Xbox One Karşılaştırması

Titanfall PC ve Xbox One Karşılaştırması

0
0
0
0
0
Titanfall PC ve Xbox One Karşılaştırması
2014 yılının en çok beklenen oyunlarının en başında yer alan Titanfall oyunu şuan açık betada. Xbox One ve PC platformları için açık betaya başlayan Titanfall'a ilgi büyük. Hatta o derece ki Titanfall'ın ilk betasına oyunun yapımcısı olan Respawn Entertaintment tarafndan seçilen oyuncular davet edileekti
2014 yılının en çok beklenen oyunlarının en başında yer alan Titanfall oyunu şuan açık betada. Xbox One ve PC platformları için açık betaya başlayan Titanfall'a ilgi büyük. Hatta o derece ki Titanfall'ın ilk betasına oyunun yapımcısı olan Respawn Entertaintment tarafndan seçilen oyuncular davet edileekti. Ancak Titanfall'a olan ilgiye kayıtsız kalamayan Respawn Entertaintment oyunu açık betaya açıktı. Son zamanlarda çok daha alevli bir tartışma haline gelen konsol ve bilgisayar karşılaştırmalarından nasibini Titanfall'da aldı.

 

Yukarıda ki videoda Titanfall'ın Xbox One ve PC platformlarında ki oynanışları karşılaştırılmış durumda. Videoya ilk baktığımızda PC platformunun grafiklerinin çok daha iyi olduğunu görebilirsiniz. Nitekim bana göre de Titanfall'ın PC platformunda ki görselleri çok daha başarılı. Ancak bu noktada şunu da hesaba katmak gerekiyor ki her iki platformda oynanan haritanın farklı olmsası da görünüş açısından pek çok şeyi değiştiriyor. Ayrıca videoyu çeken arkadaşın bilgisayarının ortalama değerinin 1000-1500 dolar değerinde olduğunu da hesaba katarsak bu bilgisayarı 500 dolarlık Xbox One ile kıyaslanmanın çokta doğru olmadığını düşünüyorum. Ancak her halükarda Titanfall'ın grafikleri PC platformunda daha başarılı olmuş. Pek çok oyuncu FPS oyunlarını PC platformunda oynamayı tercih ediyor(Ben konsolda FPS oynamayı daha çok seviyorum nedense) kaldı ki FPS oyunlarını PC platformunda oynamak çok daha basit bu açıdanda baktığımızda muhtemelen PC platformunda ki Titanfall konsollardan daha fazla satacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0