Titanik Efsanesi Oyun Olarak Geri Dönüyor

2
0
0
0
0
Titanik Efsanesi Oyun Olarak Geri Dönüyor
White Star Line şirketine ait Olympic sınıfı bir yolcu gemisi. Harland and Wolff (Belfast, İrlanda) tersanelerinde üretildi. 15 Nisan 1912 gecesi daha ilk seferinde bir buz dağına çarptı ve yaklaşık iki saat kırk dakika içinde Kuzey Atlantik'in buzlu sularına gömüldü. 
White Star Line şirketine ait Olympic sınıfı bir yolcu gemisi. Harland and Wolff (Belfast, İrlanda) tersanelerinde üretildi. 15 Nisan 1912 gecesi daha ilk seferinde bir buz dağına çarptı ve yaklaşık iki saat kırk dakika içinde Kuzey Atlantik'in buzlu sularına gömüldü. 1912'de yapımı tamamlandığında dünyanın en büyük buharlı yolcu gemisiydi. Batışı 1.514 kişinin ölümüyle sonuçlanan kaza dünya savaşları dışındaki en büyük deniz felaketlerinden biri olarak tarihe geçti.

Hemen hemen herkesin tahmin edebileceği üzere Titanik’ten bahsediyoruz. Hikayesi kadar filmi de olay yaratan Titatik için bir oyun geliştiricisi İndiegogo üzerinden bağış toplamaya hazırlanıyor. Oyunun hikayesi geminin kazasından sonra başlıyor ve oyuncular hikayenin nasıl ilerleyeceğine kendileri karar veriyor. Hikayenin sonunu görmek için kasabileceğiniz oyunda ayrıca serbest dolaşım modu da bulunuyor. Bu mod seçildiği zaman Southampton şehrinde kafanıza göre dolaşıp, limanları ve gemileri gezip zamana aldırış etmeden dolaşabiliyorsunuz.  
 

Titanic: Honor and Glory isimli oyun için uzun süredir geniş çaplı araştırmalar yapılıyor. Projenin gerçekleşmesi için gereken bütçe ise 250 bin dolar olarak belirlenmiş. Dijital olarak indirilebilecek olan oyun için 50 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Titanic: Honor and Glory hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0