• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı Eğlenceli Yarış Oyunu: Traffic Smash: Racer's Diary

Türk Yapımı Eğlenceli Yarış Oyunu: Traffic Smash: Racer's Diary

0
0
0
0
0
Türk yapımı oyunlara verdiğimiz desteğimiz devam ediyor. Bu sefer de "Traffic Smash: Racer's Diary" isimli oldukça kaliteli grafiklere sahip bir oyundan bahsediyoruz.
Webtekno olarak Türk Yapımı oyunlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya ve sizlere tanıtmaya çalıştığımızı biliyorsunuz. Tabii bir süredir taşınmasıydı, fuarlardı derken uzun süredir bu tarz haberleri sizlerle paylaşamadık. Ancak bu sefer bilindik bir tarzda olsa da oldukça güzel ve eğlenceli bir oyunla geri dönüyoruz.

Traffic Smash: Racer's Diary isimli 3 Türk genci tarafından yapılan oyunda Muhammed Emin Ayar, Sabri Ayeş ve Naim Koralp Karakoç tarafından deyim yerindeyse ilmek ilmek işlenerek ortaya çıkan bir oyun olarak dikkat çekiyor. Yapı olarak Traffic Racer diye bildiğimiz oyuna oldukça benzeyen Traffic Smash: Racer's Diary, hem grafik hem de tarz olarak bir tık daha öne çıkıyor diyebiliriz.Klasik bir yarış oyunu olan Traffic Smash: Racer's Diary'de 7 farklı aracımız, 3 farklı hava koşulumuz ve yine 3 farklı yol türümüz bulunuyor. Tabii size ilk başta bir araç normal güneşli bir hava koşulu ve bir yol açık oluyor. Daha sonra yarışta edindiğiniz altınlarla araç satın alabilir, aracınızın gücünü arttırabilir ve yol/hava durumu gibi değişik tercihleri de satın alabilirsiniz. Telefon grafiklerini olabildiğince kullanan oyunda araba modelleri ve haritalar üzerinde oldukça iyi çalışılmış, çünkü diğer rakip veya benzer oyunlara göre çok daha iyi bir grafik kalitesi sunuyor. 3 farklı kamera açısında oyunumuzu oynayabiliyoruz ve klasik hareket sensörü ya da analog olarak kullanabiliyoruz. Bu da hoş bir detay olmuş elbet.3 farklı saldırı seçeneğimizin de bulunduğu oyunda kuru kafa kazanırsak ekranda görünen süre içinde arabalara pata küte dalabiliyoruz, ya da füze ile önümüzdeki araçları yerle bir ederek son sürat devam eden yolculuğumuza ara vermeden yardırıyoruz. Yani bir askeri desteğimiz de var. Bu da yine çok güzel bir artı. Yine diğerlerinden farklı olarak virajlarında olduğu oyun bu sebeple de bir farklılık ortaya koymuş (Virajları kendisi dönüyor, keşke biz döndürseymişiz demedim değil)Oyunun eksikleri yok mu? Elbette var. Ama kesinlikle zaman geçirmek için yeterli hatta bir tık üstünde bir zevk verebilen bir oyun diyebiliriz. Oyuna birçok yenilik de gelecek ama her telefondan oynanabilmek için bir düzenleme yapılacak. Yani grafikler harika seviyesinde olunca bazı alt seviye kalan oyunlarda ram yetmeyebiliyor. Ama oldukça iyi diye tekrar belirtmek istiyorum.3 kişilik ekibin uzun uzun üzerinde uğraşarak ortaya çıkardığı oyun en azından bir kere indirilip denenmeyi hak ediyor diye söylemek istiyorum. Ayrıca yorumlarınızı da eksik etmeyiniz ki arkadaşlarımız eksiklerini ve hatalarını görerek düzeltme fırsatı yakalasınlar. Ayrıca güzel bir mod da gelecek olan oyun oldukça ön plana çıkabilir, şimdiden rez almanız da güzel olacaktır. Hemen belirtelim, oyun şu anda sadece Android platformunda var ve tamamen ücretsiz. Reklamlar da gayet güzel yerleştirilmiş ve sizin canınızı sıkmıyor. Siz de oyunu buradan indirip deneyebilirsiniz. Eğer Traffic Racer ve benzeri oyunları seviyorsanız hoşunuza gideceğinden eminim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0