• Anasayfa
  • Oyun
  • Trevor Reyizle Kenobi’nin GTA V’teki Efsane Işın Kılıçlı Savaşı!

Trevor Reyizle Kenobi’nin GTA V’teki Efsane Işın Kılıçlı Savaşı!

0
0
0
0
0
Trevor Reyizle Kenobi’nin GTA V’teki Efsane Işın Kılıçlı Savaşı!
YouTube kanalı Boris the Blade, GTA V’in en efsane karakteri Trevor Philips’le Star Wars karakteri Obi-Wan Kenobi'ninışın kılıçlı savaş videosunu yayınladı.
GTA V’le ilgili yapılan modlar, artık oyunun kendisinden daha popüler hale gelmeye başladı. Bu zamana kadar yapılan modların haddi hesabı yok. Fakat aralarındaki en yaratıcı ve komik tarafı yüksek olanları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. YouTube kanalı olan Boris the Blade, GTA V için geliştirdiği modda Trevor reyizle Star Wars karakteri Obi-Wan Kenobi’yi kapıştırıyor.

Tabii bu kavganın Star Wars’taki savaş kriterine uygun olması gerekiyordu, zira Trevor kendi çöplüğünde Kenobi’yi muhtemelen paramparça ederdi. Işın kılıçlarını kullanarak birbirleriyle kavga eden Trevor ve Kenobi, kavga sırasında da karakteristik özelliklerini koruyorlar. (Trevor’u izleyince ne demek istediğimi zaten anlarsınız)

İki efsane karakterin ışın kılıçlı savaşını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. (videonun sonunda efsane bombalar patlıyor, sadece biraz bekleyin)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0