• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Geliştiricilerden Hayatta Kalma Oyunu: The Prison Game!

Türk Geliştiricilerden Hayatta Kalma Oyunu: The Prison Game!

1
1
0
0
0
Türk Geliştiricilerden Hayatta Kalma Oyunu: The Prison Game!
Türk geliştiricilerin mükemmel bir konuyu baz alarak geliştirdikleri The Prison Game, karakterinizi geliştirebileceğiniz oldukça ilginç bir oyun türüne sahip.
Neredeyse her gün aralarına bir yenisi eklenen Türk yapımı oyunlara, "The Prison Game" adlı bir oyun daha eklendi. The Prison Game, konu olarak şimdiye kadar çıkan diğer Türk yapımı oyunlardan çok daha ilginç ve kaliteli bir konuya sahip. Oyunda bir mahkumsunuz. Artan suç oranıyla birlikte dolmaya başlayan hapishanelerde bulunan mahkumlar, daha fazlaları inşaa edilemediğinden dolayı terkedilmiş bir adaya gönderiliyorlar ve burada kendi başlarına bırakılıyorlar. Oyundaki karakterimiz müebbet hapis cezası almış ve bu adaya gönderilmiş olan mahkumlardan birisi. Adaya vardığınızda burada hiçbir düzen ve güvenlik olmadığından dolayı  kendi kendinize bakmanız gerekiyor. Diğer karakterlerle rekabet içerisinde olacağınız The Prison Game, size düzensiz bir ortamda yaşamanın heyecanlı deneyimini yaşatacak.
 

 

Uzun bir süredir geliştirilme aşamasında olmasına rağmen basına yansıtılmamış olan ve bitirilmesine çok az bir zaman kalmış olan The Prison Game, Türkçe dil desteği ve seslendirmesiyle birlikte piyasaya sürülecek.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0