• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Tankı "Altay" Armored Warfare'a Ekleniyor!

Türk Tankı "Altay" Armored Warfare'a Ekleniyor!

2
0
0
0
0
Türk Tankı "Altay" Armored Warfare'a Ekleniyor!
Obsidian Entertainment'ın oyunu olan Armored Warfare oyununa milli tankımız olan Altay'da ekleniyor!
RPG dünyasında söz sahibi olan Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve World of Tanks'e rakip olan taktiksel tank savaşı oyunu olan Armored Warface için Türk oyuncuları fazlasıyla ilgilendirecek bir hamle yapıldı.

Daha geçtiğimiz günlerde seri üretime geçen ve tamamen yerli yapım milli tankımız Altay'ı da oyuna ekleyeceğini duyuran Obsidian, 65 tondan fazla ağırlığa ve 70km hızına ulaşabilen Türk tankına yer vermesiyle Türk oyuncularının gönlünü fethedecek.
 

Ücretsiz yapıda olmasıyla da sevilen Armored Warfare, bu önemli hamlesiyle özellikle tankın ekleneceği 2017 yılından itibaren ülkemizde daha çok sevilen World of Tanks'in önüne geçebilir. Altay tankının oyun hakkındaki bilgileri ve detaylarını kısa süre sonra açıklayacak olan ekibin bu hamlesi bakalım ülkemizdeki oyuncular tarafından beğenilecek mi hep beraber göreceğiz.
 


Oyun ile ilgili detayları öğrenmek ve oynamaya başlamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tahminime göre kısa süre içerisinde bu oyuna %100 Türkçe desteği de gelecektir.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0