• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı "Flawed Ones: Puppeteer" Oyunu Bağışlarınızı Bekliyor!

Türk Yapımı "Flawed Ones: Puppeteer" Oyunu Bağışlarınızı Bekliyor!

0
0
0
0
0
Göksan Güner tarafından geliştirilen Puppeteer: Shadowplay oyunu yeni adıyla, yani "Flawed Ones: Puppeteer" adıyla IndieGogo ve Steam Greanlight'taki yerini aldı
Bildiğiniz gibi elimizden geldiğince Türk yapımı uygulama ve oyunlara destek vermeye çalışan bir ekibiz. Ve bu süreçte birçok Türk yapımı oyun ve uygulamalara yer verdik.

Fakat genel olarak en olumlu tepkileri alan oyunlardan olan Puppeteer: Shadowplay, yani Türkçe adıyla Kuklacı: Gölge Oyunu hakkındaki detaylı bilgiyi daha önce bu haberimizde belirtmiş ve sizlere duyurmuştuk.

Göksan Güner adlı geliştirici tarafından yapılan oyun, artık Steam Greenlight'taki yerini aldı ve aynı zamanda IndieGogo üzerinden de bağış toplamaya başladı.Kısaca oyunu hatırlatmak gerekirse strateji türü olan oyunumuzda bir kuklacı olarak askerlerimizi yöneteceğimizi söyleyebiliriz. (Oyun hakkındaki detaylı bilgileri bu haberimizde görebilirsiniz.)

Şimdi ise bildiğiniz gibi günümüzün indie yapımları için gerekli olan bağış ve Steam Yeşil Işık aşamasına geçen Puppeteer: Shadowplay oyunu için Sayın Güner bir de isim değişikliğine gitmiş.

Yeni adı Flawed Ones: Puppeteer yani Türkçe olarak Kusurlular: Kuklacı şeklinde söyleyebiliriz. Güner, bu isim değişikliğinin sebebi olarak oyunu 3leme şeklinde yapma fikri olduğunu belirtti.Yani oyun kuklacıdan Kusurlular serisi şeklinde yayınlanacak. Gölge oyunu teması ve senaryoya sağdık kalınarak yapılacak diğer oyunlarda oynanış konusunda ise farklılıklar olacağı düşünülüyor. Ama şu anda bu devam niteliğindeki iki oyun daha senaryo aşamasında ve bu Flawed Ones: Puppeteer oyununun başarısına bağlı olduğunu da belirtmiş olalım.

Oyunun Steam Greenlight ve IndieGogo'da çıkışı için bir de yine Türkçe altyazı kullanılarak yeni bir tanıtım videosu hazırlandı. Dinamiklerini ve oyun hakkında daha net bilgilere ulaşabileceğiniz bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.
 


Sonuç olarak sizden destek bekleyen oyuna bizlerin görevi de tabiki destek vermek. Bunun için yapmanız gereken 2 şey var;

1) Bu adres üzerinden Steam Greenlight için Steam hesabınızla giriş yaparak "Steam'de bulunsaydı, bu oyunu alır mıydınız?" sorununa "Evet" demek

2) Bu adres üzerinden  IndieGogo üzerinden 5 Dolar bağış yaparak oyuna çıktığı zaman sahip olabilirsiniz. Türk Lirası olarak 12.95TL olan oyunu şimdiden satın alarak hem Türk Yapımı olan bu oyuna destek verebilir, hem de yeni bir oyuna gayet uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.Ayrıca yapacağınız bu 12.95TL'lik bağış ile oyun sonunda geçen "Emeği Geçenler" kısmında da adınızın ekleneceğini de belirtelim. Yani bir nevi oyunun destekçisi olarak da hakkınızı alacaksınız.

Ayıca oyun müziklerine bu bağlantı üzerinden ulaşarak SoundCloud ile dinleyebilirsiniz.
 

 Flawed Ones: Puppeteer Bağlantıları


Oyun Sitesi: http://flawedones.baltastudios.com
Facebook: https://www.facebook.com/flawedones
Twitter: https://twitter.com/InfoPuppeteer
Blog: http://flawedones.blogspot.com.tr
IndieGoGo: https://www.indiegogo.com/projects/flawed-ones-puppeteer/x/9652379
Steam: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=409701197
IndieDB: http://www.indiedb.com/games/flawed-ones
SoundCloud: http://soundcloud.com/puppeter-shadowplay/sets/puppeteer-shadowplay
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0