• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı Korku Oyunu Tussle'dan İlk Video Geldi!

Türk Yapımı Korku Oyunu Tussle'dan İlk Video Geldi!

1
0
0
0
0
Türk Yapımı Korku Oyunu Tussle'dan İlk Video Geldi!
Türk ve Azeri geliştiriciler tarafından yapılan korku oyunu Tussle'ın, ilk tanıtım videosunu yayınlandı.
Geçtiğimiz Haziran ayında Türk ve Azeri oyun geliştiricilerinin birlikte yaptığı Tussle tanıtılmıştı. Bir korku oyunu olan Tussle, korku oyunlarının çoğunun aksine FPS oynanış türüne sahip. Oyunun konusu, hastaları üzerinde korkunç deneyler yapan bir doktorun üzerine kurulu. Konusu gerçek yaşanmış olaylardan alınmış olan Tussle, İtalya'da bulunan "Poveglia" isimli bir adada geçiyor.

Oyundaki karakterimiz bu adaya düşüyor ve başı deli doktorla belaya giriyor. Öncelikle karakterimize son derece kibar ve güleryüzlü davranan doktor, zaman geçmesiyle birlikte gerçek yüzünü göstermeye başlıyor. "Thermal Unit" adlı geliştirici ekibi tarafından hazırlanan bu oyunun 8 aydır üzerinde çalışılıyor. 2017'de yayınlanması planlanan Tussle, tabii ki Türkçe dil seçeneğiyle birlikte Steam üzerinden yayınlanacak.
 

Oyunun yayınlanan bu videosunda, ana karakterimizin oyun boyunca uğraşacağı doktor tanıtılıyor. Videodan da anlayabileceğiniz gibi doktor, hastalarının üzerinde cani deneyler yapıyor ve karakterimizi bu deneklerden birisi haline getirmeyi amaçlıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0