TwitchCon Etkinliği Duyuruldu!

0
0
0
0
0
Oyunlar için canlı yayın merkezi olarak adlandırılabilecek Twitch platformu büyük bir duyuru yaptı. Birçok kişinin özellikle girdiği sitelerden biri haline gelen bu site, TwitchCon 2015 etkinliğini duyurdu!
Canlı yayınla oyunların takibini ve yayınını sağlayan Twitch platformunda birçok fana sahip ve sürekli takip edilen birçok yayıncı bulunuyor. Özellikle Twitch yayınlarını takip edip keyif alanlar için önemli bir haber ise bugün Twitch Weekly'den geldi. Açıklamaya göre 25-26 Eylül 2015 tarihinde San Francisco/Moscone West Convention Center'da bir festival havasında ilk TwitchCon etkinliği yapılacak.

Açıklamada hiçbir detaya yer verilmemiş. Fakat yayıncılar ve izleyenleri buluşturan bir etkinlik olacağından bahsedilmiş. Ayrıca oyun geliştiricileriyle de buluşma fırsatı yakalanabilecek bu etkinlik için www.TwitchCon.com sitesi ve @TwitchConSF adlı bir Twitter hesabı açıldı.Açılan sitede mail adresinizi yazarak gelişmeler ve haberler hakkında mail listesine dahil olabilir, aynı zamanda Twitter profilini takip ederek zaman içinde verilecek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özellikle WoW, LoL, DotA, CS:GO ve Minecraft gibi oyunların izlenmesinin revaçta olduğu bu sistem birçok oyuncunun buluştuğu büyük bir festivale imza atacak gibi duruyor.Etkinlik hakkındaki detaylar ortaya çıktıkça sizlerle paylaşacağız.

Bakalım bu etkinlikte ne gibi aktiviteler ve fırsatlar göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0