• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft’tan Oyuncuları Delirten Açıklama: The Division’daki Açıkları Kullananlar Cezalandırılacak!

Ubisoft’tan Oyuncuları Delirten Açıklama: The Division’daki Açıkları Kullananlar Cezalandırılacak!

0
0
0
0
0
Ubisoft’un yöneticilerinden Natchai Strappers, The Division oyunundaki açıkları kullanan oyuncuların cezalandırılmaları için çalışmalara başladıklarını açıkladı.
Ubisoft’un topluluk yöneticisi Natchai Strappers, son zamanlarda duyduğumuz en ilginç açıklamalardan birini gerçekleştirdi. The Division oyununa 11. güncellemeyle gelen Falcon Lost görevinde, oyundaki en güçlü ekipmanlara sahip olunabiliyor. Tabii bazı oyuncular, bunlara oyundaki açıklardan faydalanarak kavuşuyorlar.

Oyundaki bu tarz açıkları bazıları o kadar çok suistimal ederek kullanmaya başlamış ki Ubisoft’un topluluk yöneticisi Natchai Strappers, The Division forumlarında konuyla ilgili açılan bir başlığa 'açıkların kullanılmasının Ubisoft kullanıcı koşullarına uymaması sebebiyle bu kişilerin cezalandırılması için çalışmalar başlatıldı' şeklinde not düştü.Bu açıklama, oyundaki birçok oyuncu tarafından tepkiyle karşılanmış. Forumdaki CarpeBedlam kullanıcı adına sahip bir kişi, konuyla ilgili olarak şu cümleleri kullanmış: "Şunu anlamanız gerekiyor ki oyundaki açıkları biz değil siz yarattınız. Dolayısıyla birini cezalandırmak istiyorsanız, buna oyunu geliştiren ekiple başlayabilirsiniz."

Kullanıcının bu yorumuna katılmamak mümkün değil. Sonuçta bu açık, CarpeBedlam’ın da dediği gibi oyunu geliştiren ekibin ‘işini tam olarak’ iyi yapamamasından kaynaklanıyor. Forumdaki birçok oyuncunun görüşleri de bu yönde.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0