• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft'tan Üzen Açıklama: Bu Sene Yeni Assassin's Creed Oyunu Beklemeyin

Ubisoft'tan Üzen Açıklama: Bu Sene Yeni Assassin's Creed Oyunu Beklemeyin

3
1
0
0
0
2007'den bu yana oyun sektöründe kült hale gelmiş Assassin's Creed, bu yıl bir sene ara veriyor.
İlk olarak 2007 yılında Assassin's Creed oyununu piyasaya süren Ubisoft, o yıldan itibaren her sene yeni bir Assassin's Creed oyunu ile karşımıza çıkmıştı (sadece 2008 yılında ana serinin devamı niteliğinde bir oyun mevcut değildi).

Fakat yıllar içinde seriyi iyice ilerleten, hatta beklentinin oldukça da yüksek olduğu bir sinema filmini sunacak olan Ubisoft, Assassin's Creed konusunda frene basmış durumda. Bir soru-cevap etkinliği düzenleyen şirket CEO'su Yves Guillemot, Assassin's Creed'in arkasındaki ekibin hem yeni oyun moturu, hem de oyun sektöründeki yeni teknolojiler konusunda daha sağlam bir ilerleme katettmek için her sene çıkardıkları seriye bu yıl ara vereceklerini açıkladı.

Yani bu sene Assassin's Creed'in filmi dışında yeni bir oyun görmeyeceğiz. Gerçi olaya Ubisoft penceresinden baktığımızda aslında mantıklı bir karar. Zaten bu sene çıkacak bir film var. E birde daha piyasaya çıkalı daha birkaç ay olmuş Syndicate var. Yeni oyuna 1 sene boyunca ara vermek şirkete bir sıkıntı yaratmaz gibi.

Kaynak: IGN
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0