• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft'un Bu Ayki Ücretsiz Oyunu: Tom Clancy's Splinter Cell

Ubisoft'un Bu Ayki Ücretsiz Oyunu: Tom Clancy's Splinter Cell

1
0
0
0
0
Dünyanın en büyük video oyunu şirketlerinden Ubisoft, 30.yılı şerefine ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu ayın ücretsiz oyunu ise Splinter Cell!
Assasin's Creed gibi birçok önemli oyun serisine imza atmış dünyanın önde gelen video oyunu şirketlerinden Ubisoft, 30.yılına özel kısa süreliğine her ay bir oyununu ücretsiz olarak oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay Prince of Persia: Sand of Time oyununu ücretsiz olarak uPlay üzerinden sunan şirket, bu ayın ücretsiz oyunu olarak Splinter Cell'i seçti. 2002 yılında yapılan Tom Clancy's Splinter Cell böylelikle 1 ay süreyle herhangi bir ücret ödemeden PC oyuncuları tarafından uPlay üzerinden indirilip oynanabilecek. Tom Clancy's markasının ilk oyunu olan Splinter Cell, bir ajanın başından geçenleri anlatıyor.


 

 Ubisoft ücretsiz oyun dağıtmaya devam edecek

30.yılına özel toplamda her ay bir oyun olmak üzere 7 ay boyunca toplam 7 oyunu ücretsiz olarak dağıtacağını açıklayan Ubisoft genellikle eski tarihlerde geliştirdiği oyuncuları uPlay üzerinden ücretsiz sunmayı tercih ediyor. Tom Clancy's Splinter Cell'den sonra 5 ay boyunca 5 oyun daha Ubisoft tarafından ücretsiz yapılacak. Diğer ücretsiz olacak oyunları ise Ubisoft sürpriz olarak saklıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0